Капітанська катастрофа. Динамо через вилучення втрачає перемогу в матчі Ліги Чемпіонів із Ференцварошем

Сергій Ребров дав бій команді Мірчі Луческу.

Коронавірус засмучує не лише Кріштіану Роналду, який знову отримав позитивний результат тестування, а й Мірчу Луческу. Тренер Динамо на матч Ліги Чемпіонів із Ференцварошем недорахувався через ковід одразу двох лідерів – Миколенка і Бущана. Тому у поєдинку з командою Реброва (екстренер киян випустив обох українців Зубкова і Харатіна в основі) на полі в української команди з’явилися Караваєв ліворуч та Бойко у воротах:

Перший по-справжньому небезпечний момент у зустрічі в Угорщині створили саме гості. Де Пена прокинув на фланзі двох опонентів, Буяльский м’яч підхопив і закинув у штрафний майданчик Ференцвароша на Караваєва. Ексгравець Шахтаря обіграв Харатіна, прокинувши м’яч поміж ніг гравцю збірної України, і пробив по воротах Дибуса – сейв голкіпера угорців.

Динамо збільшило оберти, і це досить швидко дало результат. На 27 хвилині розіграш кутового киян завершився скидкою Кенджори на Забарного, який у боротьбі з Харатіним спробував пробити по воротах господарів. Півзахисник Ференцвароша удар молодого захсиника українців заблокував, але м’яч зачепив руку гравця господарів, тому словенський арбітр Кружляк вказав на одинадцятимерову позначку. Пенальті впевнено реалізував Циганков, розвівши Дибуса і м’яч по різних кутах – 0:1!

Ще до перерви підопічним Луческу вдалося подвоїти перевагу в рахунку! Кенджора віддав класний пас на ривок Буяльському, а той вивіреним пасом знайшов ногу Карлоса Де Пени. Передачу Віталія намагався перехопити капітан Фернцвароша Ловренчич, але вибити м’яч як слід в оборонця господарів не вийшло – динамівський уругваєць спокійно переправив м’яч у порожній кут воріт Дибуса – 0:2!

Після перерви Ференцварош дуже швидко покарав Динамо за неуважність. Зубков віддав у штрафний майданчик киян, де ніким не прикритий Токмак Нгуен м’яч прийняв і потужним ударом в дальній кут засмутив Дениса Бойка – 1:2.

Погіршив ситуацію для Динамо на 85 хвилині Сергій Сидорчук. Капітан киян затягнув з передачею і втратив м’яч, а потім пішов у вкрай необережний підкат, який арбітр зустрічі оцінив у другу жовту картку для гравця збірної України – вилучення.

Чисельну перевагу угорці встигли реалізувати на 90 хвилині! Невдалий (на перший погляд) розіграш стандарту завершився помилкою дебютанта Динамо Белуце, який не витримав лінію офсайду, що дозволило Франку Болі з декількох метрів переправити м’яч у сітку воріт киян – 2:2!

Ференцварош спробував вирвати перемогу на останніх хвилинах, але удар Зубкова на останніх секундах пройшов в сантиметрах від поперечки воріт Динамо.

Сергій Ребров підставляє підніжку Динамо у матчі, де для киян спочатку все складалося дуже добре…