Домашня сторінка Актуально Капітанська пов’язка Ікарді лежить у кишені його дружини

Капітанська пов’язка Ікарді лежить у кишені його дружини

1 min read
1
2,088

Мауро відмовився їхати на матч із Рапідом. Ікарді покарано. Інтер відібрав капітанську пов’язку в Ікарді. Мауріто все ближче до відходу з Інтера, — заголовки найвідоміших італійських газет рясніли реакцією на твіт Інтера та відмову Ікарді їхати на матч із Рапідом.

Італійське лавсторі нападника Мауро Ікарді та Інтера може невдовзі закінчитися. А все через інше лавсторі — Ікарді з його дружиною Вандою Нарою.

Інтер на своєму офіційному твіттері виклав лаконічний текст: Самір Ханданович замінить Мауро Ікарді у ролі капітана в матчі з Рапідом. Про причини такого рішення не повідомляється.

Та варто придивитися пильніше не до самого нападника, а до його дружини. Точніше дружини-агента.

Про проблеми із підписанням нового контракту говорила саме вона в останні декілька місяців:

Ми дуже далеко від підписання нового контракту.

Я отримала позитивні сигнали від клубу. Мій телефон завжди увімкнений.

Вони взагалі хотіли продати його в Ювентус, але Мауро відмовився.

Переговори по контракту — це взагалі не проблема. Усе під контролем. Ми ще не обговорювали цифри, але я впевнена, що ми домовимося.

За інформацією італійських ЗМІ, Інтер запропонував новий контракт із зарплатою 7 мільйонів євро на рік, але Ікарді вимагає аж 9 мільйонів. Схоже, що керівництво нерадзуррі більше не збирається терпіти витівки та забаганки футболіста і його дружини. Або аргентинець піде на поступки і погодиться на умови нового контракту (вгамувавши агентські апетити своєї дружини), або історія з капітанською пов’язкою матиме продовження вже влітку у вигляді трансферу.

Щоб зрозуміти, хто ж все-таки приймає важливі кар’єрні рішення у житті Ікарді, просто прочитайте цю цитату Ванди:

Я заробила довіру Мауро, укладаючи важкі контракти з іноземними компаніями, в яких працюють з іншим податковим законодавством і розмовляють іншою мовою. Я відмінно підготувалася! Вивчала право, економіку, управління бізнесом та мови. Я говорю іспанською, італійською та англійською, а ще трохи вивчила китайську, оскільки власники Інтера і багатьох інших клубів розмовляють саме цією мовою.

Просто зараз Ванда — один із найагресивніших агентів світу. Міно Райола позаздрив би такій впевненості та нахабності. Інтеру важко буде боротися з дружиною Ікарді, якщо історія з капітанською пов’язкою матиме продовження. Тоді почнеться справжня війна. Приємного перегляду.

Читайте також: Бейл може отримати 12 місяців дискваліфікації.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Знову не продали! Шахтар віддав у оренду гравця збірної України

Вболівальники очікували на повноцінний перехід …