Домашня сторінка Ексклюзив Караваєв у Динамо? Інсайд від Циганика

Караваєв у Динамо? Інсайд від Циганика

1 читачів онлайн
0
3,360

Наскільки реальним є перехід капітана Зорі Олександра Караваєва до Динамо? У ЗМІ шириться інформація, що півзахисник луганської команди вже незабаром приєднається до біло-синіх. Ігор Циганик поділився своїм інсайдом в ефірі програми ЦиганикLIVE щодо можливості переходу гравця.

Так, Караваєв у Динамо. Коли він підписував повноцінний контракт із Зорею (тоді, як ішов з Шахтаря), була умова, що Шахтар при наступному продажі повинен дати дозвіл на те, щоб цього футболіста продали. Тобто Шахтар дав дозвіл на те, що Караваєв перейшов у Динамо.
 

При переході в Зорю у Караваєва була домовленість, що першочергове право на викуп має Шахтар. Зоря отримала пропозицію від Динамо. Напевно, на ту саму суму вона мала б запропонувати Шахтарю викупити цей трансфер. Певно, Шахтар не захотів. І тоді донецький клуб дав дозвіл. Караваєв у Динамо, Михайличенко переходить на повноцінний трансфер до Зорі. Суму компенсації поки що не оголошують. Для нинішнього футболу ця сума буде дуже кругленька.

Мені цікаво, як Хацкевич використовуватиме його в Динамо. Наскільки я розумію, він не буде ставити його на позиції правого захисника, тому що посадити на лавку Кенджору (Кенджора був креатурою самого Хацкевича) нелогічно. Витіснити з основи Циганкова буде дуже складно на позиції правого хава. Можливо, нас очікує ротація. Караваєв, цілком можливо, мені так здається, гратиме правого півзахисника, а Циганков буде грати на позиції центрального хава, тобто ближче до атаки, відтягнутого форварда.

Читай також: Фіналіст Ліги Чемпіонів готовий встановити трансферний рекорд

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Хто міг придбати Карпати? Інсайд Ігоря Циганика

Ігор Циганик в авторській програмі ЦиганикLIVE розповів про можливих інвесторів Карпат та …