Стала відомою причина абсурдних голкіперських ляпів Лоріса Каріуса у фіналі Ліги Чемпіонів між Ліверпулем та Реалом. Виявилося, що на початку другого тайму німецький воротар мерсисайдців отримав струс мозку, а вже через певний час припустився двох результативних помилок.

Після фіналу медичний персонал Ліверпуля був стурбований станом голкіпера і відправив його на додаткове обстеження до лікарні Массачусетса.

В підсумковому висновку лікарів йдеться:

Після ретельного перегляду ігрового моменту та додаткових осбтежень, включаючи, зі слів Лоріса, симптоматику, ми зробили висновок, що пан Каріус зазнав струсу мозку у матчі 26 травня 2018 року. Під час нашої оцінки основні залишкові симптоми та об’єктивні ознаки пана Каріуса показали, що візуальна просторова дисфункція існувала та, ймовірно, сталася одразу після події. Також збереглися додаткові симптоматичні та об’єктивно відмічені сфери дисфункції. Отримані пошкодження могли впливати на ігрову ефективність пацієнта.

В медичному висновку згадувалося про епізод, який стався на 48-й хвилині матчу. Під час атаки Реала Серхіо Рамос увірвався до штрафного майданчика і в спробі опинитися першим на м’ячі відмахнувся від кіпера Ліверпуля. Каріус впав на газон, але швидко підвівся і продовжив гру.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Ліга Чемпіонів. Іспанський сором для Ліверпуля і безжальний Голанд для ПСЖ

Повернення Ліги Чемпіонів очікували з нетерпінням …