Карпатам у Києві добре. Львів’яни шокують Динамо!

Вогняний матч пройшов на Олімпійському.

Після невдалого матчу Ліги Європи з Копенгагеном Олексій Михайличенко зробив певні висновки і вдався до прогнозованих замін. Якщо Сидорчук зберіг своє місце в основі, то Шепелєв і Кенджора залишилися поза стартовим складом киян. У перші одинадцядці знайшлося місце для Караваєва і Шапаренка, якого дуже давно не бачили в основі Динамо.

Господарі з перших же хвилин почали тиснути на ворота голкіпера Карпат Кудрика. Непогано пробивали Циганков і Сидорчук, невлучною спробою відзначився Караваєв, а до 10 хвилини кияни встигли пробити аж 7 разів. Гості ж лише одного разу спробували організувати атаку, але марно.

Львів’яни після стартового натиску динамівців пристосувалися до атак підопічних Михайличенка і до перерви зуміли створити дві дуже хороші нагоди. Лоренцен мав шанс виконати футбольний буліт, але після ривка через пів поля удар нападника гостей виявився занадто кволим.

Забійний момент за декілька хвилин до перерви втратив Вакуленко і Дженнігс. Ді Франко віддав розрізаючий пас поміж гравців оборони Динамо на Вакуленка, який в падінні намагався переграти голкіпера киян Бущана – сейв голкіпера Динамо, якому з добиванням допоміг Караваєв, заблокувавши спробу Дженнінгса.

Другий тайм розпочався з замін від Михайличенка. Тренер киян змінив малоефективних Соля і Родрігеса на Бєсєдіна і Вербича. І це одразу дало результат! Класна комбінація за участю Караваєва, Шапаренка, Гармаша, Циганкова завершилася пасом останнього на Вербича, який з близької відстані переграв Кудрика – 1:0!

Вербич освіжив гру і Динамо було близьким, щоби подвоїти перевагу. Небезпечні удари Вербича і Шапаренка зі штрафних могли стати голами (словенець не влучив у ворота, а українець поцілив у поперечку воріт Кудрика).

Здавалося, що нічого львів’янам вже не світить у цьому матчі, аж раптом допомогли кияни. Неймовірна роза’язка. Простріл Бойчука у власні ворота зрізав Шабанов – 1:1! Карпати не завдали жодного удару в площину воріт Динамо, але зрівняли рахунок.

Фото ФК Динамо Київ

Динамівці кинулися виривати перемогу і моменти посипалися один за одним: Вербич пробивав з декількох метрів – удар заблокував захисник, Циганков з декількох метрів пробивав по воротах Карпат – сейв Кудрика.

Ще гарячіше стало у компенсований арбітром час. Шепелєв з рикошетом ледь не забив із штрафного (гравці Динамо апелювали до арбтіра про взяття воріт, ніби м’яч у повітрі перетнув лінію, але той не піддався). Карпати підловили Динамо і мали забивати вдруге, але Бойчук не переграв Бущана (перед тим знову грубо помилився Шабанов, віддавши м’яч супернику), і м’яч після рикошету від голкіпера полетів у поперечку.

Фінальним акордом стала жовта картка Шапаренка, яку півзахисник Динамо отримав за апеляції до арбітра. Апелював гравець Динамо через те, що м’яч після удару Шапаренка влучив у руку Мартінсу – ніякого пенальті, на думку Дмитра Кривушкіна. Хоча після повторів було видно захисник Карпат почав прибирати руку за спину лише після того, як торкнувся м’яча. Всі підстави призначити пенальті таки були!

Фінальний свисток пролунав майже одразу. Динамо на рівному місці втрачає очки, поплатившись за марнотраство часу і нагод.