Карпати – Чорноморець. Леви Моряків не злякалися

Серія домашніх матчів Карпат триває. У другому турі до Львова на стадіон Україна приїхав Чорноморець. Команда Ангела Червенкова здобула перемогу в першому турі, перегравши в Одесі Олімпік, а Карпати беззубо поступилися вдома Олександрії.

Старт матчу для львівських фанатів був не надто втішним. Небезпечний штрафний біля воріт Левів та ще декілька стандартів для Чорноморця в перші 10 хвилин зустрічі. Щастя Карпат, що ці всі стандарти завершилися нічим для гостей. Навіть більше – Карпати після одного з таких стандартів могли відкрити рахунок завдяки блискавичній контратаці, яку розігнали Мякушко і Швед (йшла 13 хвилина зустрічі). Сергій обігрався з Мар’яном, вийшов віч-на-віч з голкіпером одеситів і переграв його – гол! Проти того, щоб Карпати відкрили рахунок був помічник головного арбітра зустрічі Дениса Шурмана. Лайнсмен підняв прапорець, зафіксувавши офсайд під час передачі Шведа на Мякушка, а повтор показав, що асистент судді помилився…

Незарахований гол @miaka_33 Був офсайд? #новини_Карпат #fckl_news

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Jul 29, 2018 at 8:16am PDT

Карпати не сперечалися з арбітром, а кинулися створювати нові атаки. На 15 хвилині Швед обіграв опонента і пробив у дальній кут воріт Литовченка – воротар потягнув постріл півзахисника Карпат. Але вже за хвилину голкіпер був безсилим після пострілу того ж Шведа. Знову зіграла зв’язка з Мякушком. Сергій віддав пас в центр штрафного майданчика, де самотній Швед не розгубився і майстерно відправив м’яч повз стража воріт Чорноморця – 1:0!

@m.shved35 виправив ситуацію💪Перший гол у сезоні ⚽ #новини_Карпат #fckl_news

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Jul 29, 2018 at 8:19am PDT

Після гола Карпати заспокоїлися, а Чорноморець отримав шанс, щоб оговтатися від такого удару. Свій шанс одесити створили зусиллями Мірошніченка. Карпатівець обрізав всю команду, але гості не змогли реалізувати вихід 2 в 1, не точно віддавши пас на Татаркова.

Другий тайм почався за тим же сценарієм, що і перший. Чорноморець намагався тиснути, а виходило лише заробляти (і марнувати) стандарти. Карпати намагалися контролювати м’яч, дотримавши таким чином переможний рахунок. Атакувального запалу Левам вистачило тільки на перший тайм, а після перерви глядачі львівського стадіону побачили знайому за матчем з Олександрією інертну гру Карпат. Винятком міг стати гол Мякушка, але каркас воріт завадив статися шедевру (Сергій зльоту пробив після довгої передачі партнера).

Чорноморець міг врятувати цей матч, але постріл Рижука з 10 метрів у відчайдушному підкаті заблокував капітан Карпат Артем Федецький.