Карпати – Чорноморець. Львівський стрибок вгору

Карпати та Чорноморець – команди, які перебувають у підвалинах турнірної таблиці. Про ціну цього матчу посудіть самі, оскільки перемога дозволить кожній із команд залишити небезпечну зону.

Факти до матчу:

– В останніх 10 матчах УПЛ Карпати перемогли лише одного разу.

– В чотирьох попередніх поєдинках Карпати забили один гол.

– Востаннє Карпати вигравали у Чорноморця 8 серпня 2015 року.

– Безвиграшна серія Чорноморця складає 8 матчів.

Перший тайм битви головних аутсайдерів цього сезону можна поділити на дві частини: початок і закінчення, що були за Чорноморцем, та решта часу під час якого краще виглядали Карпати. Одесити в дебюті матчу закидали штрафний майданчик суперника навісами після стандартів, але леви спокійно погасили стартовий запал гостей. Ближче до 20-ї хвилини розігрались і Карпати. Львів’яни успішно комбінували поблизу карного майданчика суперників. Індивідуальні дії Карраскаля не завжди були виправданими, але чи можна йому дорікнути, коли один із слаломів закинчився принизливим голом у ворота Чорноморця.

І не кажіть тепер, що ви такого не бачили🔥👏Від гола Карраскаля просто віднімає мову⚡

Опубліковано FootballHub 31 березень 2018 р.

Вже здавалось, що перший тайм закінчиться за переванги господарів, але дивним вчинком відзначився кіпер львів’ян. Олексій Шевченко у звичайній ситуації полетів за м’ячем із двома високо піднятими ногами і зачепив суперника. Катерина Монзуль одразу вказала на позначку, тривалі суперечки Федецького були безрезультатними. Вирок впевнено виконав Третьяков – 1:1.

Перший на м'ячі не завжди правий😕Олексій Шевченко у фактично виграному епізоді привозить пенальті…Моряки ⚓ зрівнюють рахунок у Львові.

Другий тайм Карпати розпочали вкрай рішуче. Вже за 6 хвилин після поновлення матчу господарі знову повели в рахунку. Ді Франко елегантно розрізав лінію захисту Чорноморця і вивів Шведа віч-на-віч із Безруком. Мар’ян зіграв не менш ефектно, ніж його партнер до цього і перекинув м’яч повз кіпера.

Вишуканість паса Ді Франко і торкання Шведа🔝 FC Karpaty Lviv знову попереду у матчі з Чорноморцем.

Невдовзі фортуна і зовсім перейшла на бік львів’ян. Артем Чорній отримав другу жовту картку і поставив свою команду практично у безвихідне становище. Адже одеситам і в рівних складах не надто вдавалось створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. Граючи в більшості, Карпати створили ще декілька хороших нагод, та свою справу в найбезнадійніші моменти для захисту гостей робив Безрук.

Карраскаль навісив, Санчес з другої спроби влучив😎Давненько FC Karpaty Lviv так не радували своїх уболівальників💪

Втім гольову крапку ще раз судилось поставити Карпатам. Свій дебютний гол в складі зеленео-білих забив Санчес. 3:1 і леви покращують свої позиції в боротьбі за виживання.