Карпати — Дніпро-1. Нападники вирішують, а захисники дніпрян дивують флешмобом

Львів дочекався великого футболу після зимової паузи. Місцеві  Карпати приймали Дніпро-1.

Оновлені склади суперників

Матч Карпат та Дніпра-1 мав інтригуючу вивіску, адже під час зимової перерви в обох команд відбулися суттєві кадрові зміни. Карпати вкотре залишила велика група основних гравців, а от Дніпро-1 навпаки — підсилився досвідченими футболістами, які мають хороший досвід виступів як в УПЛ, так і за кордоном. Декого з них можна було побачити вже зі стартових хвилин.

Стартовий склад львівських «Карпат» на матч проти «Дніпра-1» @scdnipro1 ⠀ Пряма трансляція матчу на телеканалі УНІАН ⠀ #fckl #новини_карпат

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Feb 23, 2020 at 2:53am PST

👤 #LineUp 🔥 #MatchDay ⚔️ #КарпатиДніпро1 🏆#Премєрліга 19 тур 🕑 14:00 📺 УНІАН ТБ 📍 Львів, стадіон Україна

A post shared by SC Dnipro-1 (@scdnipro1) on Feb 23, 2020 at 3:01am PST

Поєдинок розпочався із доволі ефектного удару в падінні через себе від юного Батагова. Півзахисник Дніпра-1 красиво пробив, але зовсім не сильно. Кудрик спокійно упіймав м’яч.

Гол чи не гол від Карпат

На 24-й хвилині першим голом за Карпати відзначився Матар (орендований в Олімпіка). Пасіч навісив без жодних перешкод з лівого флангу у штрафний майданчик, захисники загубили Матара (Папа Гує чомусь залишив свою зону і побіг у бік Пасіча), Юрчук пізно вийшов із воріт, чим дозволив Матару проштовхнути м’яч у ворота Дніпра-1 — 1:0. Можливо, у Матара був невеличкий офсайд. Але підтвердити цю думку міг би тільки відеоповтор. На жаль, на матчі Карпати — Дніпро-1 система VAR не використовувалася.

Вже за декілька хвилин львів’яни могли вийти вперед зусиллями…Логінова. Захисник Дніпра-1 ледь не переправив м’яч у ворота після прострілу з лівого флангу. Логінову не судилося забити у власні ворота — стійка врятувала від ганьби.

Класна атака Дніпра-1

Дніпряни не мали багато моментів у першому таймі, але все ж Супряга знайшов свій гол. На 41-й хвилині Коркішко хорошою передачею відрізав двох гравців Карпат на лівому фланзі, Польовий вискочив на пас і прострілив у центр. Супряга в падінні замкнув — 1:1.

У другому таймі в одному з епізодів флешмоб Логінова міг підтримати Польовий. Матар прострілював з лівого флангу у штрафний майданчик, Гує та Юрчук не влучили по м’ячу, а от Польовий влучив і ледь не переправив м’яч у лівий від голкіпера кут — дуже близько від стійки.

Дніпряни повністю віддали ініціативу гравцям Карпат, які доволі непогано володіли м’ячем та намагалися частіше ходити в атаку. Активним був Матар, на лівому фланзі якісно працював Дубінчак, а у захисті Халл та Гіоргадзе непогано вимкнули з гри Супрягу.

Під завершення зустрічі дніпряни наче прокинулися і почали активніше грати на атаку. Додав швидкості Чичиков, який вийшов замість Булеци. Дніпрянам міг допомогти заробити три очки Дубінчак, який на останніх хвилинах заробив другу жовту картку за фол на Коркішку і залишив гостей у меншості.

Нічия 1:1. Карпати залишаються на дні турнірної таблиці, а Дніпро-1 і далі намагається зачепитися за першу шістку.