Карпати Динамо не стримали. Кияни знову роблять гру за 5 хвилин

Володарі Суперкубка України завітали до Львова.

Після камбеку в Одесі у Динамо не було часу на відпочинок, адже вже за декілька днів на них чекали непоступливі львівські Карпати. Кияни поступилися левам у минулому сезоні на своєму полі, проте у Львові гості зі столиці розтрощили своїх опонентів завдяки хет-трику Циганкова, який на цей матч залишився у запасі.

Обидві команди продовжують шукати підсилення. Карпати ось-ось мають підписати екс-гравця Шахтаря Олександра Кучера, а команда Хацкевича може поповнитися люксембуржцем Жерсоном Родрігешем.

Олександр Хацкевич залишив переможний склад. Перевірені бійці вже на початку матчу могли відкривати рахунок. Караваєв класно обіграв опонента по флангу і злету пробив – вище воріт.

Набагато небезпечнішим був Денис Гармаш. Буяльський класно навісив у штрафний, але Гармаш ударом з лінії воротарського не зумів переграти Підківку – сейв голкіпера Карпат.

Підківка вдалу дію вирішив закреслити невдалою. Голкіпер левів грубо помилився на виході під час кутового, але удар Кенджори заблокував Мартінш.

Динамо без успіху билося в стіну захисту Карпат до 42 хвилини. Коли Буяльський прострілив з правого флангу, Вакуленко повз м’яч махнув, а дизорієнтований Ковтун не встиг підлаштуватися – рикошет від гравця Карпат і 0:1 на табло!

Майже одразу надмірне бажання зіграло з Гуцуляком злий жарт. Універсал львів’ян підштовхнув Дениса Гармаша у штрафному майданчику, і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Підківка удар Бєсєдіна прочитав, але дотягнутися до м’яча не зміг – 0:2.

Олександр Кучер не мав приводів для радості після перших 45 хвилин…

Фото FootballHub

Другий тайм розпочався із супершансу Дениса Гармаша. Де Пена у перерві змінив як виявилося травмованого Вербича. Словенець останні 20 хвилин грав з болем, а після матчу вийшов з перебинтованим коліном. Наскільки все серйозно стане відомо після ретельного обстеження.

Саме уругваєць навісив у штрафний майданчик, м’яч відскочив до Гармаша – удар з ходу, і м’яч проходить поруч зі стійкою воріт Підківки. Карпати відповіли пострілом Ді Франко – Бойко без проблем м’яч забрав.

Команди не тішили вболівальників на стадіоні Україна яскравою грою. Гості пораділи поверненню Віктора Циганкова, який був близьким, щоби відзначитися класним голом у контратаці, але удару лідера Динамо не вистачило влучності.

2:0 – важка перемога Динамо. Прагматичний стиль команди Хацкевича у перших матчах сезону приносить результат!