Не вистачило ВАРу. Арбітр забирає у Карпат шанс на очки з Колосом

У 2020 році Колос – непереможний.

У матчі 20 туру УПЛ Карпати завітали до Києва, де своїх суперників приймає сенсація початку року Колос. Неочікувано для багатьох ковалівці обіграли на виїзді Олександрію. Львів’яни після непоганого матчу з СК Дніпро-1 розраховували на очки в наступному турі, але команда Костишина була проти.

Вже на 11 хвилині Ільїн “привітав” у Прем’єр-Лізі захисника Карпат Сливу. Атакувальний хавбек Колоса відгукнувся на передачу партнера з флангу, перестрибнув оборонця Левів і потужним ударом головою не залишив шансів Кудрику – 1:0.

Карпати нічого конструктивного супернику до перерви запропонувати не змогли, а за декілька хвилин до свистка господарі поля вдруге засмутили Кудрика. Небезпечний удар зі штрафного від Богданова голкіпер львів’ян відбив, але на добиванні найспритнішим був Петров – 2:0.

У другому таймі Колос продовжив контролювати гру і ковалівська команда могла забити третій м’яч, але Оріховський поцілив у стійку. Лише після цього Карпати прокинулися! Назарина двічі добре пробивав – Волинець Колос не підвів.

Свій м’яч львів’яни забили на 78 хвилині. Козак класним ударом головою з ближньої стійки замкнув навіс партнера з кутового – 2:1.

На останніх секундах гри Карпати заробили дуже небезпечний штрафний, який взявся виконувати Козак. Удар карпатівця зупинила стінка. І арбітр зустрічі Максим Козиряцький дав фінальний свисток. Все б нічого, але розпачу гравців львівської команди не було меж. Політ м’яча рукою зупинив гравець Колоса Смирний – момент, де арбітру точно знадобився би ВАР.