Карпати на дні, а він запалює! Ексзірка львів’ян ефектно забиває за легендарний клуб. ВІДЕО

Ексгравець Карпат запалює у Кубку Лібертадорес.

Хорхе Карраскаль зараз виступає за Рівер Плейт. Його команда здолала Насьйональ в 1/4 фіналу Кубка Лібертадорес і вийшла до півфіналу турніру. У матчі з Насьйоналем Карраскаль відзначився красивим голом. На 28 хвилині поєдинку колумбієць пройшов з м’ячем до штрафного майданчика уругвайців, обіграв захисника і класно пробив у дев’ятку воріт суперника.

У підсумку, Рівер Плейт переміг з рахунком 6:2 (8:2 за сумою двох матчів) та вийшов до півфіналу Кубка Лібертадорес.

Нагадаємо, Хорхе Карраскаль виступав за Карпати у період з 2017 по 2019 роки. У 41 поєдинку він забив 6 м’ячів та віддав 5 результативних передач. Львівські Карпати зараз грають у Другій лізі, де посідають передостанню сходинку турнірної таблиці.