Карпати знову страждають від суддівства! Олександрія залишила Левів на дні

Відсутність VAR шкодить львів’янам.

У минулому турі Карпати поступилися Колосу 1:2 і резонно мали багато претензій до арбітра зустрічі Максима Козиряцького, який не поставив пенальті у ворота ковалівців. На жаль, футбольна несправедливість не обійшла львів’ян і у домашньому матчі з Олександрією.

Леви непогано вибудували гру проти єврокубкового бійця України і до 36 хвилини їхні шанси на здобуття очок видавалися дуже перспективними. А тоді в гру втрутився арбітр. Дмитро Кривушкін вгледів порушення проти Бабогло і вказав на одинадцятиметрову позначку. ВАРу у матчах Карпат немає, тому на миттєву справедливість львів’янам нічого було надіятися. Третьяков з пенальті відкрив рахунок – 0:1.

У другому таймі Карпати спробували активніше піти в атаку, за що майже одразу поплатилися. Контрвипад Олександрії завершився ударом Банади – м’яч після серії рикошетів відлетів до Третьякова, який без проблем переграв Каніболоцького – 0:2.

Ще раз засмутили львівських вболівальників гості з Олександрії на 73 хвилині. Сітало потужно пробив головою після подачі з флангу, Каніболоцький м’яч відбив перед собою і той же Сітало зробив рахунок 3:0!

Добив господарів на 89 хвилині Банада. Півзахисник прийняв м’яч у штрафному майданчику Зелених, одним рухом прибрав Дубінчака (який чомусь побіг від гравця) і пробив точно у кут воріт Каніболоцького – 4:0.

Карпати поступаються команді Шарана, але після матчу можуть згадати суддівство, яке знову дало збій у поєдинку Левів.