Карпати – Олександрія. Реалізація понад усе

Карпати та Олександрія – команди, які вже тривалий час не знають поразок. Леви перемогли у чотирьох останніх матчах, а безпрограшна серія команди Шарана налічує 8 матчів.

Вдома господарями становища у перші хвилини стали львів’яни. Капітан Андрій Нестеров забив Олександрії вже на 4 хвилині після подачі з кутового! Стартовий відтинок матчу був повністю за господарями. Традиційно небезпеку біля чужих воріт створював Карраскаль. Хорхе ефектно прибрав двох суперників на лінії штрафного майданчика, але пробив в руки Паньківу.

В середині тайму олександрійці зі штрафного мало не зрівняли рахунок – виручила поперечка, але перший тайм господарі все одно виграти не зуміли. На 35 хвилині забив Євген Банада – 1:1.

Початок другого тайму, як і кінець першого, активніше провели гості. Локальна перевага дуже швидко втілилася у перевагу матеріальну. Менш ніж за 30 секунд олександрійці подолали дистанцію від власних воріт до чужих. Захисники левів прогавили діагональ Грицука на Сітала і той спокійно переграв голкіпера Карпат.

Львів’яни кинули усі сили задля порятунку матчу. Володимир Шаран відреагував виходом третього центрального захисника. Олександрійці надійно зацементували власний штрафний майданчик і навіть численні підключення голкіпера Карпат Олексія Шевченка наприкінці матчу не допомогли Карраскалю та компанії, 1:2. Олександрія збільшує свою безпрограшну серію до 9 поєдинків, а Карпати не зуміли оновити рекордний показник за кількістю здобутих поспіль перемог.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також