Карпати — Олімпік. Надрезультативна нічия у Львові

У першій шістці АПЛ інтриги майже не залишилося, тому інтерес варто шукати у другій шістці, де йде запекла боротьба за виживання.

Олімпік, Карпати, Арсенал та Чорноморець вирішують між собою, хто ж напряму залишить УПЛ, а хто потрапить до матчів плей-оф.

У передостанньому турі Карпати вдома приймали Олімпік.

View this post on Instagram

Стартовий склад Карпат на матч проти @fcolympic_donetsk 💚 #fckl #новини_карпат

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on May 25, 2019 at 6:06am PDT

Домашні стіни львів’янам не допомогли врятуватися від першого пропущеного м’яча вже на третій хвилині. Нападник Олімпіка Матар підхопив м’яча біля штрафного майданчика Карпат на лівому фланзі, змістився в центр і пробив по воротах. М’яч за красивою траекторією влетів у дальню дев’ятку воріт Кучинського — 1:0.

Команди обмінялися дуже небезпечними ударами Тейшейри та Гуцуляка, але в обох випадках врятували воротарі.

Господарям стадіону країна вдалося відігратися доволі швидко. На 15-й хвилині Мякушко на швидкості обійшов Ксьонза на лівому фланзі, прострілив у воротарський майданчик, Гришко дуже невдало вибив м’яч прямо на ногу Онгла – влучний удар у правий нижній кут — 1:1.

Загалом, перший тайм був досить цікавим. Команди не відсиджувалися в обороні, постійно атакували та демонстрували непогані швидкості. В Олімпіка виділявся Матар, який добре і чіплявся за м’ячі, і накручував захисників у чужому штрафному майданчику. У львів’ян одним із найпомітніших був Гуцуляк. Універсал Карпат був дуже активним в атаці та мав декілька хороших нагод відзначитися.

На початку другого тайму дубль ПОВИНЕН був оформлювати Онгла, але йому не пощастило (або підвела майстерність). Гуцуляк прострілив з правого флангу у штрафний майданчик, Гай невдало підставив ногу, від якої м’яч полетів у бік воріт та влучив у стійку. Відскок був дуже вигідним для Онгла, якому залишалося лише влучити у ворота з 5-ти метрів. Але півзахисник Карпат запустив м’яч над поперечкою.

У другому таймі команди грали не так агресивно, як у першій половині. Олімпік повністю відмовився від атакувальної гри і зосередився на обороні. Та це стало поганим рішенням. На 75-й хвилині Політило на рівному місці втратив м’яч у центрі поля, Мякушко пробіг до чужого штрафного майданчика і пробив у лівий нижній кут — 2:1.

А вже за 2 хвилини Сергій зробив дубль. Цимбалюк невдало поборовся із Онгла у штрафному майданчику та зачепив м’яч рукою. Арбітр Труханов вказав на одинадцять метрів, а Мякушко впевнено реалізував пенальті, розвівши м’яча та Кринського — 3:1.

На 83 хвилині Олімпіку вдалося відіграти один м’яч. Гай перехитрив Кучинського зі штрафного. Півзахисник Олімпіка пробив низом метрів з 22-х у воротарський кут, але голкіпер Карпат чомусь зробив зайвий крок за стінку і не зміг відбити такий удар — 3:2.

В кінці матчу команди грали вже без центру поля. Одна атака змінювалася іншою. Але пропустити примудрилися Карпати. Нападник Олімпіка Діє підхопив м’яч на лівому куті штрафного майданчика львів’ян та майже одразу завдав удару в правий нижній кут. Кучинський мав би відбивати цей удар, але зміг лишепальцями зачепити м’яч — 3:3.

Дуже цікавий матч і його неймовірна розв’язка…

Чорноморець несподівано виграв свій матч у Полтаві з рахунком 2:1, а київський Арсенал мінімально поступився у Чернігові Десні. Таким чином, Карпати та Олімпік вже точно не можуть посісти останню сходинку в турнірній таблиці і відповідно, напряму вилетіти до Першої ліги.