Карпати потонули в захисті Чорноморця

Вболівальники на стадіоні Україна очікували явно не таку гру і результат.

Микола Балакін до першого тайму матчу Карпати – Чорноморець не додав жодної хвилини. Мабуть, арбтір теж стомився від не надто активної і гострої гри обох команд, адже за перші 45 хвилин протистояння можна згадати лише 2 по-справжньому небезпечні моменти.

Першу нагоду створили господарі. Хто в Карпатах створює моменти? Правильно. Мар’ян Швед! Півзахисник, отримавши передачу на фланзі, легко обіграв Грачова і віддав пас майже на порожні ворота вільному партнеру. Партнером був Мякушко, який у ворота поцілити не зміг (а його спроба удару, яка ледь не перетворилася нп пас, була надто непрогнозованою для Понде, який не замкнув дальню стійку).

Фото ФК Карпати

Чорноморець відповів у схожому стилі. В одеситів теж був хороший пас, але не було удару. Вільхамссон хитнув опонента і прострілив уздовж воріт Кучиньского – ніхто з партнерів замкнути таку передачу не спромігся (Аржанов банально не встигав).

На тому в першому таймі гострота і закінчилася (можливо, хтось згадає штрафний Мякушка, коли Кожухар не впевнено відбивав перед собою, але не більше).

Другий тайм розпочався із моменту імені Мякушка-Кожухаря. Карпатівець знову пробивав зі штрафного (по центру, хоча і з відскоком), а голкіпер Чорноморця знову відбив перед собою. Олексій Ковтун дивом не влучив у порожній кут воріт з добивання – м’яч пройшов біля стійки.

Одесити відповіли моментом Вільхамссона, який з меж штрафного майданчика не зумів втілити в гол хорошу передачу від Танчика – ісландець, як і трохи раніше Ковтун, у ворота не влучив.

Глядачі на стадіоні Україна очікували навали від Карпат, але в кінці матчу гостріше діяли гості. Підопічні Червенкова і кутові заробляли, і в контратаку добре бігли. Чого лише вартий момент Норенкова. Захисник одеситів відібрав м’яч у центрі поля і, протягнувши того майже 40 метрів, пробив – Кучинський у класному стрибку відбив.

Міг Чорній вирвати перемогу для гостей, але удар із небезпечного штрафного Чорноморця влучив у стінку гравців Карпат – 0:0 у Львові.