Карпати у небезпеці! Львів’яни шокують у матчі з Ворсклою

Команда Санжара на дні УПЛ.

Матч 18 туру в Полтаві мав дуже важливе стратегічне значення для Ворскли і Карпат у боротьбі за виживання.

Всі голи у матчі глядачі побачили ще у першому таймі. Полтавці відкрили рахунок на 30 хвилині зусиллями Луізао. Бразилець перестрибнув Якимця і головою замкнув хороший навіс Пердути – 1:0.

Львів’яни відповіли завдяки Назарині та Бойчуку. Українець вдало прийняв м’яч у штрафному майданчику гостей, хитнув захисника і прострілив точно на Бойчука, який в один дотик пробив у кут воріт Ткаченка – 1:1.

Раділи підопічні Санжара недовго. За декілька хвилин до завершення першого тайму арбтір призначив пенальті у ворота гостей. Дердо не піддався на вмовляння Халла, який стверджував, що гри рукою не було. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Васін – 2:1.

Favbet Ліга. «Ворскла» – «Карпати» – 2:118-й тур. 15.12.2019, 14:00. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. 1…

Опубліковано FC Karpaty Lviv Неділя, 15 грудня 2019 р.

У другому таймі команди м’ячів не забивали. Поразка опустила Карпати на останнє місце в УПЛ.