Карпати – Ворскла. Леви розірвали полтавців

Карпати і Ворскла розпочали другий етап чемпіонату в очному матчі. Полтавці за час міжнародної паузи встигли змінити тренера. Василь Сачко залишив Ворсклу, а новим, поки тимчасовим, тренером команди став Віталій Косовський.

Карпати одразу показали, хто сьогодні господар і вже на перших хвилинах створили майже гольовий момент. Майже, адже атака імені Гуцуляка і Шведа акцентованим ударом так і не завершилась. Ворскла витримала декілька хвилин інтенсивного тиску та відповіла своїм моментом. Мегремич загрався неподалік свого штрафного майданчика і втратив м’яч. Усе це призвело до того, що гості скористались чисельною більшістю і Кане практично розстрілював ворота Карпат. В останній момент Ковтун заблокував удар у підкаті і м’яч пролетів над поперечкою.

На цьому моменти Ворскли у першому таймі закінчились. Карпати виглядали солідніше і у веденні гри, і у прийнятті рішень. Особливо вишуканості грі левів додавав Швед. Він спочатку вивів на блискучу ударну позицію Понде, а дещо пізніше сам скористався відскоком м’яча після подачі з кутового. 2:0 – з такою комфортною перевагою у рахунку Карпати пішли на перерву.

Ще нижчим став темп матчу у другому таймі. Ворсклі потрібно було забивати, і гості намагались нав’язати контроль м’яча супернику. Карпати були зовсім не проти такого сценарію і при нагоді одразу широко старались вибігати у контратаки. Саме ці випади і стали смертельними для команди Косовського. Йода розрізною передачею вивів Шведа віч-на-віч із Шустом, а Мар’ян елегантно закинув м’яч у ворота. Вінгер львів’ян у боргу не залишився і залишив Йоді право на пробиття пенальті. Одинадцятиметровий для Карпат заробив Понде. Йода таку нагоду не зіпсував і встановив 4:0 на табло.

Чи не єдиний шанс у складі Ворскли в другій половині матчу мав Карека. Бразилець пройшов трьох суперників, однак з лінії штрафного майданчика пробив вище воріт. А Карпати продовжували із глибини віддавати передачі у вільний простір. Мякушко виводив Дебелка на ударну позицію. Нападник прибрав захисника, але пробив прямо в руки Шусту. Таким же був підсумок атаки у виконанні Карпат і удару Мякушка. 4:0 – Карпати без шансів для Ворскли перемагають і з позитивним настроєм готуватимуться до 1/4 фіналу Кубка України.