Карпати втрачають перемогу

Карпати у третьому поспіль домашньому матчі приймали Олімпік і були дуже близькими до перемоги, але гості змогли переломити хід гри.

Ураган до і під час матчу накрив Львів. Якщо до стартового свистка бешкетувала природа, то із початком матчу за справу взялися Карпати. Львів’яни одразу захопили ініціативу і з перших хвилин активно пішли у наступ. Змарнували на початку гри свої моменти Карраскаль і Ді Франко. Олімпік дуже натужно включався у гру. Ще важче стало команді Санжара, коли господарі вийшли вперед. Лебеденко перехопив діагональну передачу гостей і віддав до міліметрів вивірену навісну передачу на Ді Франко. Аргентинець здивував уболівальників, впевнено вигравши позицію і пробивши точно в кут.

Забитий м’яч ніяк не вплинув на ігрову ситуацію. Карпати досить впевнено продовжували вести гру на чужій половині поля. Наступна небезпека від Левів знову прийшла із флангу. Швед сам собі створив момент. Мар’ян отримав м’яч ще на своїй частині поля, протягнув його до штрафного майданчика, хитнув суперника ліворуч і потужно пробив у дальній верхній кут. Лише за рахунку 0:2 Олімпік створив перший гольовий момент. Подачу із кутового головою замикав Ксьонз, але Кучинський на пару із фартом врятували Карпати.

Фото ФК Карпати

Другий тайм Олімпік розпочав значно активніше, але перший момент виник у Карпат. Швед отримав м’яч на лінії штрафного майданчика, утім пробив вище воріт. Гості відповіли зі стандарту і зробили це результативно. Антон Кравченко протиснув Мегремича і скоротив відставання Олімпіка в рахунку.

Наприкінці гри почалися справжні гойдалки. Невелику перевагу в небезпечних моментах мали господарі. Мегремич із 11 метрів не поцілив у порожні ворота після пожежі у штрафному майданчику гостей. В Олміпіка загострювали Тейшейра й Балашов, але справа до завершальних ударів так і не доходила.

Почала поспішати команда Романа Санжара в останні 10 хвилин і привозити все більше контратак на свої ворота. На щастя для гостей, львів’яни теж не завжди були точними в завершальній стадії. Тейшейра, який одразу після свого виходу на заміну додав активності Олімпіку, врятував свою команду. Пасіч прорвався лівим флангом, віддав прострільну передачу, на яку вже чекав самотній Тейшейра – 2:2. Гості змогли втримати прийнятний для себе рахунок і їдуть зі Львова з нічиєю.