Домашня сторінка Актуально Карпати житимуть! Але у якій лізі та з яким тренером?

Карпати житимуть! Але у якій лізі та з яким тренером?

0 читачів онлайн
3
4,032

Співвласник Карпат Олег Смалійчук нарешті розповів, що буде з львівським клубом.

Академія Карпат функціонуватиме і надалі, а перша команда стартуватиме у новому сезоні в Другій лізі України. Про це повідомляє #Профутбол з посиланням на слова самого Смалійчука.

Команда базуватиметься у Львові. За два роки Карпати мають повернутися до УПЛ. Юридично клуб не належить ні Коломойському, ні Димінському. Смалійчук хоче, щоби президента Карпат обирала Рада директорів. Свою кандидатуру нинішній співвласник Карпат готовий подати на 5 років. Тренером першої команди Карпат буде Роман Гнатів.

Смалійчук

🦁 «Карпати» розпочинають сезон у другій лізі чемпіонату України. Команда базуватиметься у Львові. За два роки клуб має повернутись до УПЛ. Юридично клуб не буде належить ні Коломойського, ні Димінському. Про це сказав Олег Смалійчук під час зустрічі з батьками дітей академії «Карпат».Смалійчук хоче аби президент в «Карпатах» обирала Рада директорів. Свою кандидатуру сам готовий подати на 5 років.Тренером Карпат» буде Роман Гнатів.

Опубліковано ПРОФУТБОЛ Четвер, 30 липня 2020 р.

Нагадаємо, Карпати не дограли сезон в УПЛ. Команду виключили зі змагань за дві неявки. Також львівський клуб отримав трансферний бан від ФІФА.

Читайте також: Президент Динамо – футболістам: Якщо з цим тренером у вас не вийде, тоді потрібно буде міняти всіх вас.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Планує грати до 50 років? Бог футболу знову став найкращим і зробив сміливу заяву

Дуже смілива і несподівана заява …