Карпати – Зірка. Битва за УПЛ

Карпати та Зірка проводили заключний матч 26 туру. Обидві команди на межі зони плей-оф за виліт і результат особистої зустрічі набував ще більшої ваги.

Львів’яни, як і годиться господарям, значно активніше та агресивніше почали грати зі старту поєдинку. Втім, тривалий час до конкретики біля воріт Паста справа не доходила. На 23-й хвилині спершу Карраскаль виграв силову боротьбу у суперника, а згодом ідеальний навіс виконав Вербний. Гуцуляк перевисів в повітрі захисників, та потужним ударом розстріляв голкіпера Зірки. Кропивничани у відповідь не створили майже нічого, жодного удару в площину воріт від гостей, на противагу 3 від Карпат.

Леви прокинулись🦁Гуцуляк в повітрі перевисів захисника і не залишив шансів голкіперу Зірки.

Опубліковано FootballHub 9 квітня 2018 р.

Дуже змістовним вийшов початок другого тайму. За 20 хвилин команди розіграли справжній міні-триллер. Спочатку контратаку Зірки результативним ударом завершив Білоног. Пізніше в складі обох колективів на полі залишилось по 10 футболістів. Вилучення отримали Лобай і Оганесян.

Перша гостра атака і гол😳Білоног зрівнює рахунок і дивує FC Karpaty Lviv на початку другого тайму.

А ще за 7 хвилин вже Карпати знову повели у рахунку. Забитий м’яч на свій рахунок записав Мякушко.

Перемогу Львову😎💪Сергій Мякушко ставить ркзультативну крапку в матчі. FC Karpaty Lviv залишають зону плей-оф.

Здали нерви у Цюпи. Захисник Зірки грубо зіграв проти суперника і отримав другу жовту картку. В більшості Карпати ще мали декілька потенційно гольових нагод, але рахунок матчу залишився незмінним. Львів’яни здобули непросту перемогу 2:1 і залишили Зірку в зоні плей-оф.