Карпати знов програли Шахтарю

У Харкові донецький Шахтар приймав львівські Карпати. Особливого ажіотажу серед вболівальників цей матч не викликав. Та й не дивно! Це ж вам не львівське дербі!

Карпати грали без свого лідера – Мар’яна Шведа. Кажуть, що вінгер отримав травму. Натомість із перших хвилин з’явився новачок львів’ян  – габаритний півзахисник Йода. У Шахтаря на поле не вийшов Сергій Кривцов через перебір карток. Тому в центрі оборони зіграв Микола Матвієнко.

Карпати відверто проспали перші хвилини зустрічі. І дозволили відзначитися господарям. У Марлоса було вдосталь часу, щоб закинути м’яч ліворуч на Ісмаїлі. А бразильський захисник головою скинув на дальну штангу, де замкнув передачу Віктор Коваленко. 1:0.

Футболісти Шахтаря цим голом привітали головного тренера Паулу Фонсеку з народженням сина.

Фото ФК Шахтар

І тут Карпати нарешті прокинулись і почали грати. На полі добре взаємодіяли між собою Йода та Мякушко. Цей дует завдав чимало клопоту гірникам. Під час однієї з атак львівської команди Йода отримав м’яч на підступах до штрафного майданчику. Француз вже готувався бити, але у підкаті з обох боків вже летіли Тайсон і Хочолава. Йода впав і гравці Карпат вимагали від арбітра призначення пенальті. Але рефері не побачив в цьому епізоді чогось такого, щоб тягнуло на одинадцятиметровий удар. Та й правильно.

Подвоїв перевагу господарів Микола Матвієнко. Центрбек замкнув головою передачу від Тараса Степаненка. 2:0. І вже через декілька хвилин Майкон виконав штрафний. Бразилець ідеальною дугою закрутив м’яч під поперечку. 3:0.

У другому таймі Шахтар особливо в атаку не рвався, адже рахунок гірників влаштовував, і навіть дуже. Карпати ж хоч і намагалися організувати хоч якісь атаки на ворота Пятова, але все ж до голу це не призвело.

Натомість продовжили штампувати голи гірники: дубль оформив Віктор Коваленко. Ісмаїлі відкотив в центр під удар українцеві. Коваленко поцілив у правий верхній кут. Голкіпер Карпат до м’яча не дотягнувся. 4:0.

Паулу Фонсека дав шанс проявити себе й новачкам Шахтаря Маркусу Антоніо та Манору Соломону. Новоспечені гірники вийшли на поле на 69-ій хвилині.

Надія на те, щоб відіграти бодай один м’яч, померла із вилученням карпатівця Онгли. Камерунець отримав другу жовту картку за відмашку. Карпати вимушені були дограти в меншості.

І крапку в протистоянні поставив Тайсон: бразилець виконував штрафний. М’яч рикошетом від Мегремича залетів у ворота. Воротар Карпат Герман Пеньков у розпачі.

Історія повторюється: у 10-му турі Карпати поступилися 1:6, а в 21-му турі леви поступилися гірникам 0:5!

За підсумками двох матчів 1:11. Вражаючі цифри. Тільки не для Карпат. Вони знову програли Шахтарю.