Карпати знову зіграють у футбол? Офіційно про ситуацію в клубі

Карпати виходять з карантину. Але не всі гравці зможуть відновити тренування.

Офіційний сайт Карпат повідомляє, що команда розпочинає тренувальний процес, але без вісьмох гравців. Також, за інформацією прес-служби Карпат, троє працівників клубу старшого віку перебувають у лікарнях:

Станом на сьогодні, зважаючи на результати проведених ПЛР-тестів, повідомляємо про те, що наразі 8 футболістів та 5 працівників ФК «Карпати» все ще мають ознаки коронавірусу і продовжують залишатися ізольованими. У них не було контактів з іншими гравцями. Гострі симптоми в інфікованих відсутні, за винятком втрачених смакових та нюхових властивостей. Усі футболісти перебувають удома та регулярно звітують про стан свого здоров’я. 

На жаль, гірша ситуація у трьох працівників клубу старшого віку – вони перебувають в лікарнях та отримують всю необхідну медичну допомогу. Їхній стан стабільно задовільний, спостерігається покращення. 

Таким чином команда розпочне тренувальний процес з усіма здоровими гравцями, у тому числі із великою групою зовсім юних карпатівців. Підготовка до відновлення сезону відбуватиметься виключно у закритому режимі, без допуску будь-яких сторонніх осіб. Навіть попри суттєві втрати та простій тренувального процесу, ФК «Карпати» вкотре наголошує, що готовий до боротьби в чемпіонаті

«Карпати» виходять з карантину і розпочинають підготовку до матчу з «Олімпіком»Сьогодні, 16-го червня, минуло 15 діб…

Опубліковано FC Karpaty Lviv Вівторок, 16 червня 2020 р.

Нагадаємо, 2 тижні тому прес-служба львівського клубу проінформувала, що з 65 осіб, які пройшли тестування на COVID-19, майже у половини – позитивний результат.

Карпати мають зіграти з Олімпіком 20 червня. УПЛ поки не повідомляла, чи відбудеться цей поєдинок у зазначену дату.

Читайте також: Був без маски у центрі Львова. Гравець Карпат пояснив, чому порушив карантин.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також