Карпати хочуть атестат! Львів’яни готові погасити борги, але є нюанси

Карпати шукають спосіб залишитися на плаву.

Карпати звернулися до співвласників та акціонерів клубу з пропозиціями, які, на їхню думку, мають допомогти львів’янам продовжити своє існування. На офіційному сайті клубу з’явився текст відкритого листа:

ФК Карпати у великій біді: борги, накопичені впродовж останніх років, поставили під загрозу існування клубу. Однак, відновлення комунікації між компаніями MENDIL LIMITED та KRISAL HOLDINGS LTD – єдина і остання реальна можливість зберегти легендарний клуб для українського футболу, розвивати його та вивести на самоокупність
Пропозиції:
Компанія MENDIL LIMITED готова взяти на себе зобов’язання за певний час погасити усі накопичені борги ФК Карпати, щоб успішно пройти атестацію на участь команди у наступному сезоні у Першій лізі.

У стислі терміни провести Загальні збори учасників ФК Карпати за участю представників компаній-акціонерів та активних вболівальників команди з метою обговорення майбутнього клубу та формату його подальшого розвитку.

Якщо компанія KRISAL HOLDINGS LTD не хоче брати участь в подальшому функціонуванні ФК Карпати, вона може запропонувати умови передачі або продажу своєї частки.

Скрін Карпати Львів

Власником Mendil Limited є Олег Смалійчук. Йому належить 50% відсотків Карпат, які він нещодавно викупив у Петра Димінського.

Нагадаємо, Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу виключив Карпати зі змагань УПЛ через повторну неявку львів’ян на матч з Маріуполем без поважної причини.

Читайте також: Несподівані новини з Англії! Зінченко може влітку покинути Ман Сіті. Клуб готує цікавий трансфер та Малиновський – просто звір! Українець за 20 хвилин перевершив Роналду

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також