Каталонське фіаско. Реал перемагає Барселону і повертає собі лідерство

Один із головних матчів сезону відбувся у Мадриді. Реал на Сантьяго Бернабеу приймав Барселону. Це Класико могло стати історичним, адже напередодні цього матчу обидві команди мали однакову кількість перемог одна над одною у чемпіонату – по 72.

Спокійно та розмірено команди розпочали матч і перший удар в площину довелось чекати понад 20 хвилин. До цього Бензема та Грізманн били лише вище воріт. Найнебезпечнішим у Барселони був Ліонель Мессі. Аргентинець спочатку пробивав низом з меж штрафного майданчика, однак не надто сильно і Куртуа м’яч забрав. А потім Мессі отримав ідеальний розрізний пас від Бускетса та переграти Куртуа не зміг.

Окрім Мессі забивати міг і Артур. Грізманн віддав пас із власної половини поля, півзахисник Барселони набрав швидкість на вийшов віч-на-віч з Куртуа, але бельгієць записав на свій рахунок ще один сейв. Єдиний удар в площину воріт у Реала до перерви – спроба Вінісіуса, яка була не надто сильною. Щоправда декілька разів мадридці небезпечно вривались до штрафного майданчика суперників та до удару справу так і не доводили.

Моменти у другому таймі з’явились теж не одразу. На 55-й хвилин Іско отримав пас від Марсело на куті штрафного майданчика та виконав прекрасний обвідний удар у дальню дев’ятку, але шедевр фантастичним сейвом зіпсував Тер Штеген. Реал почав тиснути і створив ще один хороший шанс. Іско пробивав після подачі із флангу, м’яч полетів за спину голкіперу Барселони, але на лінії команду врятував Піке. Ще за хвилину Бензема із 8-10 метрів пробивав в дотик і лише трішки не поцілив у площину.

На 68-й хвилині Кіке Сетьєн випустив на заміну новачка команди Брейтвейта і той ледь не першим дотиком міг забити, якби реалізував свій вихід на ударну позицію. Не забила Барселона – забив Реал. Вінісіус скористався незлагодженістю Семеду і Брейтвейта. Португалець опікав Бензема, а данець лише імітував гру проти вінгера Реала і той увірвався до штрафного майданчика та пробив точно у ближній кут – 1:0. Вінісіус став наймолодшим автором голу у Ель-Класико.

Гол розкрив гру остаточно і якийсь час команди грали у просто шаленому темпі без центру поля, однак гольовими моментами цей період тайму не завершився. Наприкінці матчу дуже фізично виснаженими виглядали гравці Барселони. Шокував каталонців Маріано, який тільки вийшов на заміну і одразу ж забив. Нападник відчепив Умтіті, увірвався до штрафного майданчика і переграв Тер Штегена – 2:0. Реал вдома перемагає Барселону і знову виходить на перше місце у Примері.