Катастрофа для Вернидуба. Фейли голкіпера і нападників ховають Шахтар

Падіння Солігорська триває.

Шок. Саме таке слово характеризує події у матчі Шахтар – Слуцьк у першому таймі. Команда Юрія Вернидуба продовжує страждати від жахливої реалізації, а тут ще й мегадосвідчений Гутор пропускає незрозумілі м’ячі.

На 25 хвилині воротар солігорців задивився на навіс Козлова і не зрушив із місця, поки м’яч плавно опускався у кут воріт господарів поля – 0:1.

Підопічні Вернидуба пішли в атаку, але до завершення тайму забити судилося суперникам. Футболісти Слуцька у компенсований до першого тайму час організували атаку, яку кволим ударом з меж-штрафного майданчика завершив Бала. Кволим удар був лише на перший погляд, а для Гутора він виявився підступним – м’яч від руки голкіпера закотився у сітку воріт Шахтаря – 0:2.

Початок другого тайму продовжив феєрію марнотратства. Іванович заробив пенальті, поціливши своїм ударом у руку Образова (ще й друга жовта захисникові під’їхала від арбітра). Цього сезону солігорці вже не забивали пенальті, але тоді постарався Кендиш. Тому цього разу бити взявся Бодул. Нападник пробив дуже слабко, і голкіпер Слуцька Панкратов м’яч потягнув.

За три хвилини Бодул ще раз показав, що реалізація – не його чеснота, коли з забійної відстані і без супротиву суперників пробив точно у руки воротарю суперника.

Господарі поля продовжили навалу, тож Панкратову довелося рятувати свою команду, але на 89 хвилині голкіпер Слуцька був безсилий. Кендиш наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, м’яч після рикошету від Коанда залетів у ворота гостей – 1:2.

У компенсований час той же Бодул міг зрівняти рахунок, але блискучий сейв рукою виконав Панкратов.

Останній момент у матчі мав Кендиш, та влучити у порожні ворота з добивання півзахисник Шахтаря не зумів. Феєричне марнотратство залишає солігорський Шахтар без очок, а на команду Вернидуба далі чекають непрості матчі з Динамо Брест.