Катастрофа для ЄВРО-2020. Місто-господар відмовиться від турніру?

Ще одна проблема для УЄФА. Євро-2020 може залишитися без одного з міст-господарів. Копенгаген розглядає варіант із відмовою від проведення матчів Чемпіонату Європи.

Президент данського футбольного союзу Єспер Меллер розповів, що місто може відмовитися від проведення матчів Євро-2020, адже календарі усіх спортивних змагань були зміщені. Наступного літа у столиці Данії також відбудеться велогонка Тур де Франс, дата проведення якої збігає з днями матчів Євро у Копенгагені.

Думаю, вірогідність проведення матчів в Копенгагені 50 на 50. Ми готові провести їх, але ми не можемо зробити це без абсолютної підтримки наших партнерів. Я буду впевнений тільки тоді, коли у нас буде остаточна угода

Нагадаємо, Копенгаген мав прийняти чотири матчі Чемпіонату Європи: 3 гри групового етапу та один поєдинок 1/8 фіналу. Ця невизначеність не стосуватиметься календаря збірної України. Адже матчі на майбутньому Євро були розподілені з географічною прив’язкою. Копенгаген мав прийняти поєдинки групи В, де данці гратимуть із Фінляндією, Бельгією і Росією.

Читайте також: На двох талантів Шахтаря чекають великі трансфери

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також