Катастрофа Динамо. Кияни зіграли тайм і облажалися з Шахтарем

Кияни осоромилися у матчі з чемпіонами.

Для Шахтаря поєдинок з Динамо не мав жодного турнірного значення, але донецький клуб зіграв за честь.

Олексій Михайличенко мав великі проблеми зі складом у зустрічі з достроковими чемпіонами. У центрі захисту вийшли Кадірі та Сирота, а ліворуч травмованого Миколенка змінив Піварич. У півзахисті тренер киян виставив тріо Сидорчук-Шапаренко-Буяльський, при тому що саме 10-ка динамівців грав другого опорника. Не було і Циганкова, який через травму був вимушений спостерігати за діями партнерів з трибун.

А спостерігати не було за чим, адже домінував Шахтар! Динамо за перший тайм завдало лише одного удару, коли номінальні гострі зуміли двічі засмутити Дениса Бойка.

Результативно розпочав Тарас Степаненко. Капітану Шахтаря допоміг капітан Динамо. Сидорчук пішов у обіграш біля власного штрафного майданчика, втратив м’яч, який підхопив Болбат. Захисник команди Каштру одразу наважився на удар – м’яч після рикошету від Степаненка влучив у стійку, а на добиванні першим був той же Степаненко – 0:1.

Пропущений м’яч мав розбудити господарів, але вони ще більше заснули. Шапаренко в центрі поля старався закривати зони, але в один момент втратив позицію, чим дуже добре скористався Маркос Антоніо. Бразилець віддав пас на Соломона, а той швидко доставив м’яч Євгену Коноплянці, який своїм фірмовим зміщенням під праву та ударом збільшив перевагу Гірників – 0:2.

Другий тайм розпочався із гола Вербича

Цитаїшвілі навісом знайшов у штрафному майданчику Шахтаря Шапаренка, півзахисник Динамо головою пробив просто в Трубіна, але голкіпер гостей відбив перед собою, чим і скористався словенець Вербич – 1:2.

Підняв свою оцінку за гру Олександр Сирота на 67 хвилині класним довгим пасом на Де Пену. Уругваєць втік від Вітао і перекинув Трубіна – 2:2!

Каштру такий перебіг подій не влаштовував, тому португальський спеціаліст випустив на поле лідера команди – Тайсона. Бразилець одразу зробив результат! Тайсон прийняв м’яч біля штрафного майданчика Динамо, витримав паузу і віддав поміж ніг Кенджорі на Алана Патріка, а той без проблем переграв Бойка – 2:3.

На останніх хвилинах Динамо спробувало піти за нічиєю, але ресурсу гравців забракло.

Вже у компенсований арбітром час Піварич небезпечно стрибнув у підкат на Алана Патріка, за що отримав пряму червону картку. Можливо, що це була остання гра хорвата за киян.

Динамо поступається Шахтарю 2:3. Близький за рахунком, але далекий за грою поєдинок.