Катастрофа на рівному місці. Жахлива помилка Миколенка топить збірну України у матчі з Фінляндією

Все було добре до 88 хвилини.

Андрій Шевченко після вдалого матчу з французами зробив певні зміни на поєдинок зі збірною Фінляндії. Так в основі України з’явилися Макаренко, Зубков і Соболь, які змінили в старті Кривцова, Сидорчука і Шапаренка:

Старт зустрічі гості з півночі можуть сміливо записати собі в актив. Теему Пуккі ледь не скористався позиційною помилкою Матвієнка, але політ м’яча після удару форвада заблокував Віталій Миколенко.

Підопічні Шевченка небезпечно відповіли на 23 хвилині. Малиновський з флангу навісив на одинадцятиметрову позначку штрафного майданчика фінів – Зубков головою пробив зі зручної позиції, але не влучив у ворота суперника.

Українці збільшили тиск і змусили Фінляндію окопатися біля власного штрафного майданчика. Малиновський, Зінченко, Яремчук, Зубков і навіть Караваєв – всі вони намагалися своїми ударами засмутити Йоронена. Проте ударам українців постійно не вистачало сили чи влучності, що дозволяло голкіперу гостей забирати м’яч до своїх рук.

Другий тайм перетворився для збірної України у справжні атакувальні муки. Фіни прибрали свої мінімальні огріхи у захисті, і оборона гостей стала схожою на неприступну цитадель.

Щоби підкорити непоступливих представників Скандинавського півострова Шевченко кинув у бій Марлоса, Коваленка і Мораєса. І заміни зіграли! На 81 хвилині Караваєв прострілив у штрафний майданчик, а Мораєс, випередивши, захисника пробив Йоронена – 1:0!

Фінляндію поразка не влаштовувала і гості кинулися атакувати ворота Бущана. Близьким до забитого м’яча був Араюрі, але удар оборонця фінів прийняла на себе стійка воріт збірної України.

На жаль, тиск підопічних Канерви все ж приніс результат. Пуккі запресингував Миколенка, який своєю чергою втратив м’яч у власному штрафному майданчику і збив нападника Норвіча – пенальті. Сам постраждалий впевнено реалізував одинадцятиметровий – 1:1 на 89 хвилині!

У компенсований час непоганий момент створив собі Мораєс, який обіграв захисника один в один і з меж штрафного майданчика фінів пробив – Йоронен свою команду не підвів.

1:1.Одна жахлива дія позбавляє збірну України перемоги у надважливому матчі.