Катастрофа у Карпатах. Ігор Циганик розповів детально про львівський кошмар

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про становище Карпат.

Те, що зараз відбувається, до цього йшло дуже давно. Команда котилася, котилася і докотилася до дна. Інформація про те, що Карпати не будуть догравати сезон зараз схожа на шантаж. Зараз вони розповідають, що не поїдуть у Маріуполь, бо в них немає грошей. Якщо вони розраховували на щось у цьому сезоні, підписували контракти з футболістами на 200 тисяч доларів, то можна було б спокійно дограти.

Ситуація виникла не сьогодні. Сьогоднішні події для мене не є новиною. Їм немає сенсу догравати сезон, бо вони розуміють, що вони вилетять, але має бути солідарність, адже ви почали сезон, то маєте розуміти як дограти, щоб не було безладу.

Зараз ситуація виглядає так, що Карпати намагаються натиснути на Ігоря Валерійовича Коломойського. Мовляв “давайте, дайте нам трохи грошей”. На 99% Карпати не поїдуть на матч з Маріуполем. Не поїдуть і отримають неявку, потім буде друга неявка і їх знімуть з чемпіонату.

Стосовно ліцензії. Ці борги львів’ян (ще Крістобаля, Еріка і т.п.) виникли не зараз, а за останні 5 років. Вони якось же проходили ліцензування раніше. Якщо вони дограють сезон, то зможуть отримати ліцензію на учать у Першій Лізі, але якщо не дограють, то до них будуть ставитися прискіпливіше. І Карпати можуть не отримати ліцензію, і може бути процедура банкрутства, але це буде нести за собою великі наслідки.

Має бути якась повага до суперників, повага до вболівальників і просто до людей

Нагадаємо, що у Карпатах заявили, що клуб не має фінансів, щоби вирушити на матч УПЛ з Маріуполем.

Читайте також: ОФІЦІЙНО! Аталанта придбала півзахисника Ювентуса на позицію Малиновського

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також