Катастрофа у Першій лізі. Шок-контент від Циганика

Подробиці неприємностей у ПФЛ.

Ведучий ПроФутболу Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про ситуацію з поновленням змагань у Першій лізі:

Я згоден, що Перша ліга має грати. Але те, що буде 5 червня, буде нелегітимним, адже на раді ліг мають бути зібрані представники і Першої і Другої ліг. Оскільки рішення приймається за участі всіх членів ПФЛ, а це представники двох ліг. Тому рішення, яке буде прийнято 5 червня за участі лише представників Першої ліги, за бажанням може бути оскаржене.

Наразі ситуація катастрофічна, адже лише 5 клубів із 16 пройшли тестування. Ситуація дуже складна, бо Карпати грали товариську гру не так давно з Волинню, а луцька команда потім грала з Агробізнесом. Всі клуби, які готові грати, мають спершу пройти тестування. Зараз ситуація незрозуміла. Волині перед тим, як говорити: “Ми готові продовжувати чемпіонат”, треба спочатку пройти тестування. Тільки після того, як всі клуби пройдуть тестування, можна буде піднімати тему поновлення чемпіонату.

ПФЛ має розуміти, що поновлення чемпіонату покладе на них відповідальність довести чемпіонат до завершення. Інакше будуть порушені всі принципи

Читайте також: Мегаапетити Челсі. Лондонці хочуть одразу три-чотири зірки

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також