Катастрофа українського футболу. Колос бездарно програє казахстанцям у Лізі конференцій

Після домашньої нічиєї з Шахтарем із Караганди Колосу була необхідна лише перемога в Казахстані.

Команда Руслана Костишина швидко пристосувалася до гри на штучному полі і захопила ініціативу в першому таймі виїзного протистояння. За половину зустрічі саме український колектив створив єдину гольову нагоду.

На 8 хвилині гостям вдалося організувати класну атаку, яка ледь не завершилася взяттям воріт Шахтаря. Золотов точним пасом знайшов у штрафному майданчику Дієго, бразилець одним дотиком передачу прийняв, а іншим пробив у напрямку Сітчінави. Грузинський форвард міг переправивти м’яч у сітку воріт суперника, але захисник господарів Буйволов у відчайдушному підкаті заблокував удар нападника Колоса. Добивання Костишина молодшого теж несло в собі гольову загрозу, але голкіпер Шахтаря – Ігор Шацький – нейтралізував намагання футболіста Колоса.

Фото ФК Колос Ковалівка

Після перерви Колос продовжив шукати шляхи до воріт інертних господарів, які глибоко засіли біля власного штрафного майданчика.

Небезпечних моментів було обмаль, але свій шанс вирвати таку необхідну перемогу ковалівці все ж мали. Наприкінці зустрічі тиск гостей дозволив їм створити нагоду для Андрія Боганова, який ударом з 16 метрів ледь не поцілив у дев’ятку воріт Шахтаря. М’яч після легкого рикошету від захисника пройшов поруч з воротами Шацького.

Більше створити командам нічого так і не вдалося, тому долю путівки в наступний раунд вирішила післяматчева серія пенальті:

Перший же удар української команди виявився хибним. Нурієв пробив у кут, в який і стрибнув Шацький.

Футболісти Шахтаря свої удари реалізовували справно, а гості на третій спробі знову дали маху. Чурко програв свою дуель Шацькому.

Саме голкіпер казахського клубу став головним героєм протистояння, аже наступний удар в серії пенальті голкіпер Шахтаря потягнув. Павловець пробив туди, куди і стрибнув воротар господарів – 3:1 по пенальті!

Другий український представник прощається із єврокубками!