Казка Ярмоленка. Українець вийшов і вирвав перемогу у Челсі. ВІДЕО

У 32 турі АПЛ Вест Гем приймав на своєму полі Челсі.

Головний тренер Молотобійців Девід Моєс приберіг українця Андрія Ярмоленка на вирішальні хвилини.

Перший тайм

У першому таймі перевагою повністю володіли підопічні Лампарда. Аристократи багато контролювали м’яч та діяли різноманітно в атаці. Небезпечно пробивав Вілліан з меж штрафного майданчика після зміщення з лівого флангу — в руки Фабіанському. Красиву атаку міг завершувати Пулішич. Аспілікуета прострілив з лівого флангу, Абрахам класно відчув момент, пропустивши м’яч на Пулішича, який сильно пробив — м’яч пройшов поруч із хрестовиною. На 42 хвилині Челсі відкрив рахунок. Діоп порушив правила у власному штрафному майданчику, суддя вказав на одинадцятиметрову позначку, а Вілліан впевнено реалізував пенальті — 0:1.

У Вест Гема свій момент знайшов Антоніо. Нападник продерся у штрафний майданчик, виграв силову боротьбу у Рюдігера і пробив низом у бік правого від Кепи кута. Удар був легеньким та ще й доволі невлучним. Вест Гем навіть забив наприкінці тайму, але арбітр цілком справедливо не зарахував гол Соучека (після підказки відеоасистента) через офсайд у Антоніо. Друга спроба Соучека завершилася голом на 2 доданій до першого тайму хвилині. Після подачі з кутового чеський півзахисник Вест Гема продавив Аспілікуету і головою пробив у лівий від голкіпера кут — 1:1.

Другий тайм

Вест Гем шокував явного фаворита матчу на 51 хвилині. Боуен (конкурент Ярмоленка) сильно прострілив з правого флангу, захисники сконцентрувалися на м’ячі і зовсім забули про Антоніо, який і вколотив м’яч у ворота — 2:1. Цікаво, що передачу на Боуена віддав саме Антоніо.

Як тільки Молотобійці забили, гравці Челсі одразу збільшили темп гри. Особливо реактивним був Пулішич. Американець здійснив декілька класних проходів до штрафного майданчика Вест Гема. Один із таких завершився порушенням правил від Райса метрах у 24 від воріт. Вілліан фантастично пробив зі штрафного у воротарський кут — 2:2. Звичайно, провина Фабіанського у пропущеному м’ячі є, але і ексгравець Шахтаря пробив дуже класно.

На 78 хвилині замість Боуена на поле вийшов Ярмоленко. Українець одразу влився у гру, взявши участь у кількох атаках. В одній із них ексдинамівець намагався вивести Антоніо сам на сам із голкіпером, продемонструвавши ефектну передачу шведою. Ефектну, але не ефективну (Рюдігер пас перехопив)

Але час Ярмоленка прийшов на 89 хвилині. Антоніо видав хорошу передачу з центру поля на Ярмоленка, українець змістився з правого флангу в центр, хитнув Рюдігера і пробив у нижній правий від голкіпера кут — 3:2! Ярмоленко забив і передав вітання усім критикам чітким жестом.

Класний удар Андрія Ярмоленка залишає Челсі навіть без нічиєї — 3:2 перемога Вест Гема!