Казка закінчилася. Динамо на класі переграє Минай

У півфіналі Кубка України Минай приймав у себе вдома Динамо.

Михайличенко вдався до ротації складу перед матчем у порівнянні з попередніми поєдинками. На лавці для запасних залишилися Буяльський, Миколенко, Русин та Цитаїшвілі, який розпочинав останні ігри в основі. Замість них в стартовому складі вийшли Дуелунд, Піварич, Соль та Де Пена. Сидорчук, навіть попри травму не зміг би зіграти, бо відбував дискваліфікацію.

Явним фаворитом зустрічі було Динамо, і вже з перших хвилин кияни це продемонстрували. Піварич прорвався по лівому флангу і віддав в центр на Де Пену. Уругваєць пробив з-за меж штрафного майданчика, та голкіпер Миная Попович зреагував на цей удар і перевів м’яч на кутовий.

Герой матчу

Вже наступна атака гостей закінчилися голом. Дуелунд обігрався у стіночку з Караваєвим, увірварся до штрафного майданчика господарів і пробив у дальній кут. М’яч від стійки залетів у ворота – 0:1.

Після пропущеного м’яча Минай включив високий пресинг і намагався побудувати свою атаку, навіть двічі доходило до удару, але все вище воріт. В середині першого тайму Динамо отримало право пробити пенальті. Вербич розрізною передачею вивів Дуелунда на ударну позицію. Данець прокинув Поповича і голкіпер Миная зачепив півзахисника Динамо. Монзуль без вагань вказала на 11 метрів.

Невдаха матчу

Виконувати удар підійшов Фран Соль, нападник пробив у правий кут, але не забив: м’яч влучив у стійку і вилетів межі поля.

Під кінець тайму Динамо забило вдруге. Андрієвський відібрав м’яч у Вагіна перед штрафним майданчиком і віддав на хід Дуелунду. Півзахисник обіграв голкіпера і пробив у порожні ворота – 0:2.

Боротьба по перерві і рішення ВАР

На початку другої половини зустрічі Минай знову пропустив. Піварич віддав розрізну передачу на Міккеля Дуелунда, який розвернувся в штрафному майданчику господарів і скинув на Вербича. Словенець в дотик розстріляв ворота Поповича. Але після перегляду ВАРу Монзуль скасувала гол: Дуелунд перебував в положенні поза грою в момент передачі Піварича.

Суперечливий момент в матчі стався за 15 хвилин до кінця основного часу. Лівий захисник Миная Стастюк прострілював до штрафного майданчика, м’яч влучив у руку Караваєву, який у підкаті йшов блокувати цю передачу. Але головна арбітриня матчу Катерина Монзуль, після підказки у навушник, не поставила пенальті.

Наприкінці матчу Динамо змарнувало гарну нагоду забити. Андрієвський вивів віч-на-віч Буяльського, який пішов обводити голкіпера Миная і занадто далеко відпустив від себе м’яч.

В доданий до основного час Оринчак потужно пробив по воротах Динамо і тільки стійка врятувала киян.

Тож, 2:0 – після цієї перемоги Динамо виходить до фіналу Кубка України. Де чекатиме на переможця пари Маріуполь – Ворскла, котрі зіграють за тиждень.