Домашня сторінка Актуально КДК штрафує Суркіса. Слова президента Динамо не сподобалися УАФ

КДК штрафує Суркіса. Слова президента Динамо не сподобалися УАФ

1 читачів онлайн
2
1,564

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу вчинив правосуддя

КДК УАФ на черговому засіданні ухвалив рішення застосувати до президента Динамо Ігоря Суркіса санкції. Йдеться про грошовий штраф у розмірі 50 000 гривень. Крім того, дисциплінарний орган попередив власника київського клубу про можливість застосування тяжчого покарання. Це станеться, якщо президент Динамо дозволить собі повторити порушення.

Фото ФК Динамо Київ

Підставою для прийняття рішення став висновок Комітету етики та чесної гри УАФ, який встановив наявність порушень у висловлюваннях президента Динамо під час телевізійного інтерв’ю від 2 серпня 2020 року. Які це конкретно висловлювання і на чию адресу УАФ не уточнює. Вірогідно, йдеться про розмову, в якій Ігор Суркіс назвав Вадима Костюченка негідником, що ставить суддів і працює з-за спини Лучано Луччі, а Мирона Маркевича критиканом. Нагадаємо, Костюченко обіймає посаду першого віцепрезидента УАФ, а Маркевич очолює комітет національних збірних. Ігор Суркіс неодноразово відверто говорив про суддівство в УПЛ без зайвої лірики.

Це розцінили як поведінку, що шкодить репутації футболу та УАФ, та містить ознаки порушень положень Кодексу етики та чесної гри УАФ. У Динамо вважають рішення обмеженням свободи слова і вимагають від КДК УАФ надати повний текст рішення з мотивувальною частиною. Після вивчення усіх аргументів київський клуб, ймовірно, подасть апеляцію до Апеляційного комітету УАФ.

Читайте також: Просто фейспалм. Голова комітету арбітрів УАФ розсмішив заявою і Динамо отримало ще одного суперника на зборах

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Дубль за 20 хвилин! Гравець збірної України розриває за свій клуб. ВІДЕО

Ференцварош Сергія Реброва у 23-му турі чемпіонату Угорщини зустрічався із МТК Будапешт …