Характер і самовідданість. Динамо ледь не врятувалося в битві зі Спортингом. ВІДЕО

Підопічні Ігоря Костюка нарешті провели свій матч 1/8 Юнацької ліги УЄФА.

На жаль, через агресію московитів киянам довелося свій домашній поєдинок зі Спортингом зіграти в Румунії.

Динамо у матчі зі СпортингомPhoto by Getty Images

Перший тайм українська команда відверто провалила. Вже на 2 хвилині Діогу Кабрал обігрався з Фернандешем у просту стінку і пробив точно у кут воріт Нещерета – 0:1.

Португальці впіймали кураж і продовжили диктувати свої правила гри. Ігрова перевага Спортинга втілилася в іще один забитий м'яч Кабрала на 28 хвилині. Вінгер розхитав один в один Бенедка і потужно пробив з-під гравця у той же ближній кут воріт Динамо – 0:2.

Після перерви динамівці все ж змогли продемонструвати притаманний їм непоступливий характер. На 48 хвилині Назарія Волошина збили у штрафному майданчику лісабонців – пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Володимир Бражко – 1:2.

Мав шанс зрівняти рахунок Віктор Блізніченко після неузгоджених дій суперника. Проте переграти з близької відстані голкіпера Спортинга Каллаї не вдалося.

На 82 хвилині свій шанс мав і один із найпомітніших гравців киян у цьому турнірі Самба Діалло. Сенегалець у боротьбі з опонентом зумів пробити по воротах суперника з меж штрафного майданичка – м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Українці билися до кінця, але врятуватися у цьому поєдинку їм не вдалося. 1:2 - кияни залишають Юнацьку лігу УЄФА.