Характер воїнів. Збірна України на виїзді розбиває Шотландію. ВІДЕО

Олександр Петраков довірився перевіреним бійцям

Феноменальний дебютант Мудрик залишився в запасі, поступившись місцем на лівому фланзі Віктору Циганкову:

Саме динамівець мав першу в зустрічі нагоду забити. На 8 хвилині український вінгер після скидання від Малиновського пробив злету під поперечку воріт Гордона – сейв голкіпера господарів.

Згодом все той же Гордон врятував свою команду після феноменального шансу Ярмоленка. Капітан гостей отримав м'яч неподалік воротарського майданчика гостей і пробив під рукою воротаря шотландців. Та тому вдалося загальмувати політ м'яча, а потім і впіймати його до рук, випередивши Яремчука.

Збірна України з перших хвилин показала свої наміри на перемогу в битві з шотландцями і підопічні Петракова до перерви мети досягли. На 33 хвилині Руслан Малиновський ввіддав геніальний пас на Ярмоленка, який одним дотик підробив м'яч, а іншим перекинув голкіпера збірної Шотландії – 0:1!

Другий тайм розпочався з іще одного дуже приємного для українців моменту.

На 48 хвилині Олександр Караваєв навісом знайшов Романа Яремчука, який виграв боротьбу у захисників і пробив точно у дальній кут воріт Гордона – 0:2!

Міг відквитати один м'яч за господарів Макгінн, але гравець Астон Вілли з близької відстані пробив повз ворота Бущана.

Не пощастило гостям на 79 хвилині. Макгрегор своїм ударом прошив Бущана, якого не встиг підстрахувати Степаненко – 1:2.

Супершанс, щоби зняти всі запитання про переможця мав Артем Довбик, який виходив віч-на-віч з Гордоном після класного пасу від Мудрика. Проте форвард СК Дніпро-1 затягнув з ударом, чим скористався все той же Макгрегор.

До останніх секунд Артему Двобику все ж вдалося виправитися за своє попереднє марнотратство. Зінченко вивів форварда віч-на-віч із Гордоном і той переграв шотландського голкіпера – 1:3!

Україна перемагає і робить ще один крок до чемпіонату світу!