Хто з нинішнього Динамо міг заграти у Лобановського? Відповідає екстренер киян

Досвідчений спеціаліст дав свою оцінку.

Екстренер Динамо Олександр Хацкевич в інтерв'ю ютуб-каналу Пряма червона розповів про гравців сучасного Динамо, які могли б заграти в команді легендарного Валерія Лобановського:

Миколенко та Шапаренко не лише витримали б навантаження, а й склали б конкуренцію. Коля Шапаренко міг би грати на позиції вісімки, шістки, прихованого плеймейкера чи, як зараз кажуть – півота. Буяльський теж склав би конкуренцію. 

Миколенко і Шапаренко заграли б в ЛобановськогоPhoto by Getty Images

Проте Хацкевич не дуже вірить в лідера киян Віктора Циганкова:

Вітя Циганков? Ну, тут… Давайте відверто. Які матчі рівня Ліги чемпіонів вам спадають на думку, в яких Циганков приносив результат? Вітя гарний у чемпіонаті, він визначає результат. Він був непоганий, коли пішов Андрюха Ярмоленко. У вересні, жовтні, листопаді 2017 року. Збори він добре пройшов, повернувся на свою позицію – на правий фланг. Я йому довірив капітанську пов'язку. Зимові збори він пройшов добре. Ми Олімпіакос пройшли, потім із Лаціо гарна у нас гра була. Потім у нього якісь проблеми почалися потроху, і на якомусь етапі Вітя зупинився. Чи це психологічні проблеми? Може бути. Є матчі чемпіонату, єврокубки, поєдинки збірної. Десь він, можливо, почав вибирати, до яких матчів він може готуватися… Але це моя думка. У Віті вона може бути іншою.

Читайте також: Дружні турнірчики© Ракицький зробив чергову скандальну заяву з-за порєбріка

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також