Хвилини відділяли від сенсації! Шевченко ледь не шокував Мілан у Кубку Італії. ВІДЕО

Дженоа Андрія Шевченка зустрілася з Міланом в 1/8 фіналу Кубка Італії.

Міланці на перших хвилинах увімкнули непоганий тиск і навіть могли забити. Після подачі з кутового Крунич головою переправляв м'яч у напрямку воріт, але влучив у поперечку.

Доволі неочікувано відповідь Дженоа стала результативною. Портанова подав з кутового, новачок генуезців Лео Естігор високо вистрибнув у штрафному майданчику і класно пробив головою у кут воріт Меньяна — 0:1!

Підопічні Стефано Піолі ніяк не відреагували на пропущений м'яч. Гравці атаки були дуже пасивними, погано відкривалися і майже нічого не створили біля воріт Дженоа. А от підопічні Шевченка навіть могли подвоїти рахунок ще у першому таймі. Екубан непогано поштовхався у штрафному майданчику з оборонцем Мілана, прострілив у центр на Портанову, але той не влучив у ворота з 4-х метрів.

На початку другого тайму команди обмінялися гострими моментами. У Дженоа непогано пробивав Портанова, а у Мілана близьким до того, щоб зрівняти рахунок, був Жиру. Олів'є з близької відстані пробив головою, але воротар Дженоа Шемпер здійснив прекрасний сейв.

Друга спроба нападника Мілана виявилася вдалою. На 74-й хвилині Ернандес навісив з лівого флангу у штрафний майданчик, Жиру перестрибнув Васкеса і чітко пробив головою у правий від голкіпера кут — 1:1.

Останнім небезпечним моментом в основний час матчу був постріл із дальньої відстані від Флоренці – в руки голкіперу.

Мілан вийшов вперед у першому екстратаймі. Леау спробував виконати навіс з лівого флангу, але закинув м'яч за комірець голкіперу – вийшов красень-гол і це вже 2:1.

У другому екстратаймі Естігор та Діас обмінялися небезпечними ударами, але обом гравцям забракло влучності.

Мілан забив втретє на 112-й хвилині. Тео Ернандес класно увірвався у вільну зону на лівому фланзі, прострілив на Салемакерса, який в один дотик і поставив крапку у цьому поєдинку  3:1.

Мілан проходить до 1/4 фіналу Кубка Італії, а от Дженоа вже може повністю сконцентруватися на боротьбі за виживання у Серії А. Питання лише в тому, чи з Андрієм Шевченком на чолі команди.