Домашня сторінка Ексклюзив Класичне у Харкові чи Києві? Шахтар та Динамо домовляються між собою

Класичне у Харкові чи Києві? Шахтар та Динамо домовляються між собою

0 читачів онлайн
0
2,015

Ведучий програми #ПРОФУТБОЛ Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про те, що Шахтар і Динамо домовляються про зміну місця проведення Класичного.

Пряма мова Ігоря Циганика:

Ми знаємо, що Динамо та Шахтар пропонували дограти чемпіонат у Києві. Але Олександрія і Зоря були проти. Наскільки мені відомо, УАФ дасть можливість клубам самим вирішувати, де грати матчі. Але за умови, якщо клуби домовляться між собою. Тобто, Шахтар живе в Києві, Динамо живе в Києві, вони між собою домовляться, щоб не їхати у Харків і зіграють в Києві. УАФ дозволить грати поєдинки, де зручно буде командам.

Швидше за все, найближчий поєдинок Шахтаря та Динамо, який мав відбутися у Харкові, проведуть у Києві. Двом командам немає сенсу їхати у Харків, там грати за порожніх трибун і потім повертатися до Києва. Тому вони домовляться між собою і зіграють на одному зі стадіонів у Києві.

Хочу вас застерегти. Рішення про поновлення чемпіонату 30 травня є імовірним, але поки що умовним. МОЗ України має дати підсумковий дозвіл на поновлення чемпіонату. Цілком можливо, що на тиждень це може відтягнутися.

Читайте також: Пропустити матч команди через зубну пасту. Епічний фейл тренера Бундесліги.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Зараз я без клубу© Матеус ЕКСКЛЮЗИВНО про Дніпро та свою кар’єру. ВІДЕО

Інтерв'ю з бразильським легіонером …