Клубний чемпіонат світу буде неповноцінним. Коронавірус “відняв” одну команду

Господар турніру отримає автоматичну путівку до наступного раунду

Клубний чемпіонат світу 2020 не дорахується однієї команди. Новозеландський Окленд Сіті знявся зі змагань через коронавірус. Про це інформує офіційний сайт ФІФА.

Таким чином, Конфедерація футболу Океанії залишиться без свого єдиного представника на цьому змаганні, а кількість клубів у турнірі скоротиться до шести.

Скріншот з сайту Fifa.com

Причиною даного рішення стала неможливість Всесвітньої футбольної федерації піти проти правил, які нещодавно встановила влада Нової Зеландії для боротьби з пандемією COVID-19. Йдеться про тимчасову заборону для професійних спортсменів брати участь в міжнародних змаганнях за межами Австралії і Океанії.

Своєю чергою, ФІФА запевнила усіх інших учасників в тому, що під час проведення спортивного форуму введе в дію спеціальний медичний протокол, який гарантуватиме командам і їхнім представникам всі необхідні заходи безпеки.

На стадії першого раунду Окленд Сіті повинен був протистояти катарському Аль-Духаїль. Таким чином, клуб, за який виступає ексдинамівець Дуду, отримає автоматичну путівку до наступного раунду змагань.

Нагадаємо, Клубний чемпіонат світу відбудеться в Катарі з 1 по 11 лютого. Окрім Аль-Духаїль (господар турніру/чемпіон Катару), участь в турнірі також беруть найкращі команди усіх конфедерацій (крім ОФК): Баварія представлятиме Європу, Аль-Ахлі – Африку, Ульсан Хьонде – Азію, Тігрес – Північну Америку, а Сантос та Палмейрас 30 січня зустрінуться в фіналі Кубка Лібертадорес, де розіграють між собою путівку від Південної Америки.

Читайте також: Вкрали перемогу в України і хочуть віддати Євро Росії. Швейцарські підлабузники знахабніли

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також