Домашня сторінка Ексклюзив Циганик: Клуби вже напряму домовляються з трансляторами

Циганик: Клуби вже напряму домовляються з трансляторами

1 читачів онлайн
0
1,518

Ігор Циганик у програмі #ЦиганикLIVE підняв тему про єдиний телевізійний пул і поділився останньою інформацією щодо стану справ.

Ігор Циганик, ведучий Профутболу

У минулі сезони було два гравці на телевізійному ринку: це Група Компаній 1+1 і ТРК Футбол. Була певна сума грошей, яку вони були готові витрачати на футбол. 1+1 своїм клубам, з якими вони мали домовленості, ТРК своїм. Ця сума була досить значною.

З огляду на те, що Прем’єр-Ліга вирішила провести тендер, де мали зійтися в очній дуелі, скажем так, 1+1 і Футбол. А грошей ні 1+1, ні РТК Футбол, тих, які були минулого сезону, були не готові платити виключно з економічних міркувань. І як наслідок, навіть якби відбувся пул, грошей було б набагато менше, аніж минулого сезону. Бо хтось один би виграв, хтось програв. Ось що я мав на увазі коли казав, що клуби отримали б набагато менше грошей, навіть якби цей тенер відбувся.

Керівництво УПЛ на даному етапі взяло паузу. Пауза затягнулася. Наскільки мені відомо, вони вже готові оголосити, що тендер не відбувся і вони шукатимуть вихід із ситуації. Можливо, оголосять новий тендер.

Але… Клуби вже вирішили взяти ініціативу у свої руки і почали напряму домовлятися з телетрансляторами для того, щоб показувати свої домашні матчі на їхніх телеканалах вже у наступному сезоні.

Які клуби я уточнювати не буду, оскільки зараз це конфіденційна інформація. Будуть підписані контракти – тоді і дізнаєтесь. У цій ситуації найцікавіше те, якою буде позиція УПЛ. Думаю, що все проясниться найближчими днями.

На відео тема з 01:05:

Читайте також: У Динамо знову великі проблеми

Справа Мораєса: Чи може українська сторона виграти?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Хто піде, а хто залишиться? Кадрові перестановки в Зорі

Ведучий програми ПРОФУТБОЛ Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive назвав гравці, які можуть зал…