Домашня сторінка Ексклюзив Кобін: В нашій роздягальні завжди будуть футболісти, в яких Є ЯЙЦЯ!

Кобін: В нашій роздягальні завжди будуть футболісти, в яких Є ЯЙЦЯ!

23 читачів онлайн
0
2,076

У Першу Лігу – з новим тренером. Легенда закарпатського футболу Василь Кобін очолив футбольний клуб Минай. Уже цього тижня він приступив до виконання своїх обов’язків. Під його керівництвом команда проводить збір на стадіоні Минай і готується до сезону в Першій Лізі.

View this post on Instagram

🔥Готувати «Минай» до Першої ліги буде… ВАСИЛЬ КОБІН🔥 ⠀ ✍🏻 Цього тижня він вже приступив до виконання своїх обов’язків. ‼️ Під керівництвом Кобіна команда проводить збір на стадіоні «Минай» і готується до матчів Першої ліги. ⠀ ⚽ Це буде перша команда, в якій Василь працюватиме в якості головного тренера. 🤩 Ось що говорить В. Кобін про призначення: ⠀ 🗣️ «Керівництво ФК «Минай» зателефонувало і запропонувало очолити команду. Останнім часом я зосередився виключно на ресторанному бізнесі, але знав: це тимчасово, і з футболом вирішив не зав’язувати. (…) У свій час я попрацював з багатьма тренерами, у них було чому повчитися. Зокрема, у Мірчі Луческу, якого вважаю одним з кращих у світі. Деякі моменти у нього перейняв. "Минай" для мене не чужа команда. Я починав як футболіст на Закарпатті і тепер починаю тут як тренер». ⠀ Деталі – у матеріалі 👉🏻 https://www.fcminaj.com/article.php?id=983

A post shared by FC Minaj (@minaj_footballclub) on

Новоспечений тренер Миная Василь Кобін дав для Footballhub ексклюзивний коментар:

Термін контракту? Я думаю, поки про це не потрібно говорити. Ми це питання з президентом клубу не обговорювали. Уже як домовимося, тоді буде офіційна інформація.

Звісно, я обдумав цю пропозицію. Я попросив кілька днів, щоб обдумати. А потім уже дав згоду. Я черпатиму все найкраще, що я бачив у своєму футбольному житті. Усіх тренерів, що я бачив. Але, звичайно, прикладом для мене стане Мірча Луческу. Це – велика людина і великий тренер, який мене навчив багато чого.

Перші тренерські рішення? Мені треба розібратися з колективом. Нам потрібно визначитися, з ким прощаємося, а кого залишимо, які позиції підсилити. У нас багато хороших спарингів. Я думаю, кожен гравець отримає однакову кількість ігрового часу. І хай хлопці доводять, хто достойний грати у нашій команді, а хто хоче продовжити кар’єру в іншому клубі.

Учора футболіст Миная, сьогодні тренер Миная. Так, це нелегко. Практично всі ті хлопці, з якими я грав на полі як футболіст, були мені друзями. І зараз мені важко приймати рішення, кого залишити в команді. Це складно. Коли тебе запрошують у хороший клуб хорошого рівня. От мені випав такий шанс.

Чому сумний на фото? (фото див. вище) Я, в принципі, ніколи не посміхаюся, але я люблю посміятися і пожартувати. Але я ніколи цього не показую. Я думаю, що у нас в команді буде і сміх, і сльози. Головний тренер має бути серйозним, щоб команда відчувала це внутрішньо. 

Я думаю, що в нашій роздягальні завжди будуть футболісти, в яких Є ЯЙЦЯ!  

Також пропонуємо переглянути випуск Технічний чи Дерев’яний з Василем Кобіним тут.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Чи буде 5 замін в УПЛ? Останні новини

Ведучий програми ПРОФУТБОЛ Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive поділився інформацією щодо ре…