Кого куплятиме Динамо та який бюджет? Стратегія Луческу

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про трансферні плани київського Динамо та стратегію Мірчі Луческу.

Пряма мова Ігоря Циганика:

Чи готове Динамо викласти 10 мільйонів доларів за футболіста? Якщо це буде хороший футболіст, то кияни можуть викласти таку суму. Але питання не в сумі.

Мірча Луческу розібрався з тими футболістами, які в нього є. Він зрозумів, що у нього багато молодих гравців, які можуть прогресувати і коштувати достатньо великі гроші. Зараз поруч із ними мають бути досвідчені футболісти.

Не розглядаються молоді бразильці чи молоді таланти. Зараз погляд головного тренера спрямований на досвідчених футболістів. Наприклад, бразильців 25-26 років, які можуть одразу давати результат. Також Луческу звертає увагу на досвідчених європейців, які є гравцями своїх національних збірних. Така стратегія у нового головного тренера Динамо.

Чи готове Динамо викладати гроші? Наскільки я розумію, президент Динамо запевнив Мірчу Луческу, що готовий викласти певну суму грошей на нових футболістів.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Динамо повертає українця з європейського чемпіонату в УПЛ.

Читайте також: Є розклад УПЛ! Клуби отримали календар на новий сезон

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також