Кого продаватиме Зоря? Коментар Рафаїлова

Related video

Генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов поспілкувався з уболівальниками з приводу трансферів команди, суддівства в УПЛ та роботи Томаса Грімма.

Трансфери

Ми готові деяких наших футболістів віддати в оренду. Дехто вже там. Питання в тому, чи захочуть їх брати. Якщо Сілас і Рафаель будуть потрібні головному тренеру, то можуть повернутися. Все залежить від них. На сьогоднішній день, Урата, Матеус, Феліпе та Іванович на контракті з Зорею. Тренуються з дублем і йти нікуди не хочуть. Вони виставлені на трансфер і, сподіваюся, в найближче трансферне вікно команду покинуть.

Суддівство

Це питання вимагає окремої розмови. Складно знайти людей, які були б задоволені роботою суддів. Важко звинувачувати арбітрів, тому що їхня винагорода за матч складає всього 12 тисяч гривень. Маю на увазі головного арбітра. Це до вирахування податків. Зарплатня людини, яка перебуває на полі серед гривневих, а то й доларових мільйонерів. Наскільки комфортно вони почуваються? Ці гроші вони ще й мають витрачати на фітнес, екіпірування. Стоїть питання про підвищення зарплатні арбітрам. Я розумію це, але не підтримую. Пояснюю так: суддівський комітет сьогодні – це абсолютно закрита організація. Ми маємо хоча б брати участь в обговоренні, аналізі їхніх дій. Обирати шляхом голосування. По суті, люди, які роблять футбол у нас в країні, – ніхто. Ми відсторонені. Яким чином набирають арбітрів? Ніхто не знає. Не хочу нікого звинувачувати, але давайте разом покращувати рівень суддівства.

Робота Томаса Грімма?

Його перебування на посаді президента Прем’єр-Ліги важко назвати роботою. Те, чого немає, обговорювати неможливо.

Читайте також: Що сталося з Динамо? Коментар Олексія Михайличенка після матчу проти Карпат

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також