Коло звужується. Україна невдовзі отримає останнього суперника по групі на Євро

Фінали плей-оф кваліфікації до Євро-2021 визначать останніх чотирьох учасників континентальної першості. Свого суперника отримає і збірна України.

Зараз у групі С разом з командою Андрія Шевченка збірні Австрії та Нідерландів. Румуни могли доповнити наш квартет на Євро, але не судилося. Поразка від ісландців викинула збірну Румунії з числа учасників майбутнього турніру. Натомість, до українського квартету тепер точно потрапить переможець шляху D (Грузія чи Північна Македонія). А от Угорщина або Ісландія, котра і зупинила румунів, опиняться у компанії з Португалією, Францією та Німеччиною.

Усі результати півфінальних матчів: Група А (переможець долучиться до групи “смерті” F на Євро: Португалія, Франція, Німеччина)

Болгарія 1:3 Угорщина

Ісландія 2:1 Румунія

Дубль в активі Сігурдссона.

Група В (переможець піде у квартет Е: Іспанія, Швеція, Польща)

Боснія і Герцеговина 1:2 Пн Ірландія (3:4 після серії пенальті)

Словаччина 1:0 Ірландія (4:2 після серії пенальті)

Група С (переможець приєднається до групи D: Англія, Хорватія, Чехія)

Норвегія 1:2 Сербія (Після Дод.часу)

Результат зробив Мілінкович-Савич. Хавбек Лаціо вийшов на 80-тій хвилині, а дубль оформив на 82 та 103 хвилинах. Голанд у відповідь промовчав…

🇸🇯 1-1 🇷🇸丨Неизвесно у Ослу. Гледаћемо продужетке. Напред Србија! 👊🏻 #SrcemSvim #Orlovi #Srbija #NORSER #EURO2020 #FSS

A post shared by Football Association of Serbia (@fudbalskisavezsrbije) on Oct 8, 2020 at 1:28pm PDT

Шотландія 1:0 Ізраїль (5:3 після серії пенальті)

Соломон відіграв увесь матч, але своєї черги пробити пенальті не дочекався і розплакався після фінального свистка.

Група D (переможець доповнить групу С: Австрія, Нідерланди, Україна)

Грузія 1:0 Білорусь

Переможний м’яч із пенальті провів ексгравець Маріуполя і Чорноморця Торніке Окріашвілі.

Пн Македонія 2:1 Косово

Остаточний склад учасників з’ясується 12 листопада після фінальних матчів відбору: