Спокійний розгром від Динамо. Шедеври Гармаша, Шапаренка і Миколенка ставлять Колос на коліна

Динамо після невиразної гри з Маріуполем завітало в гості до Колоса, який у попередньому турі гарантував собі міце у новоствореній Лізі Конференцій

Ротація складу

Мірча Луческу вдався до невеликої ротації, довіривши місце у стартовому складі Гармашу (не було Буяльського), Родрігесу (дискваліфікований Де Пена) і Караваєву (Циганков розпочав зустріч в запасі).

Під променями теплого травневого сонця команди дуже довго не тішили вболівальників небезпечними моментами, але під завершення першої половини динамівці все ж увімкнулися. Перший справжній шанс мав на 38 хвилині Олександр Караваєв, який після непоганої контратаки киян пробивав у дальній кут воріт Волинця – сейв голкіпера Колоса!

За 3 хвилини гості створили ще кращий момент. Караваєв навісив на дальню стійку воріт ковалівців, де ніким не прикритий Родрігес мав поцілити у порожній кут воріт господарів. М’яч після удару головою люксембуржця пройшов поруч зі стійкою.

Гол у роздягальню

Здалося, голи вболівальники побачать, мабуть, вже у другій половині грі, але на останній хвилині першого тайму Динамо все ж забило. Миколенко віддав передачу у штрафний майданчик господарів, Бєсєдін м’яч пропустив на Караваєва, а той в один дотик зробив пас на Гармаша, який вирвався віч-на-віч із Волинцем. Атакувальний півзахисник киян одним дотиком м’яч прийняв, а іншим перекинув через голкіпера Колоса точно у сітку воріт – 0:1!

Фото ФК Динамо Київ Два Шедеври Динамо по перерві

Другий тайм розпочався з дуже небезпечного удару від Дениса Гармаша. Півзахисник киян наважився на дальній удар – м’яч пролетів у сантиметрах від стійки воріт Волинця.

Влучнішим виявився Микола Шапаренко. Молодий динамівець на 57 хвилині ювелірно виконав штрафний удар метрів із 19-ти. М’яч влетів під поперечку воріт Колоса – 0:2!

Гості не зупинилися і дуже швидко забили ще один м’яч-шедевр. Волинець після подачі з кутового кулаками вибив м’яч за межі штрафного майданчика просто на Віталія Миколенка, який наважився на удар злету. М’яч влетів точно у кут воріт Колоса – 0:3!

Мали кияни забивати четвертий м’яч на 78 хвилині. Сідіклей, обігравшись із Миколенком, увірвався до штрафного майданчик агосподарів і віддав пас під удар Циганкову. Лідер Динамо пробив потужно, але Волинець зумів врятувати свою команду. Бєсєдін на добиванні цілив вже у порожні ворота – промах!

Виправився Бєсєдін за декілька хвилин, коли вдало зіграв на добиванні після удару Лєднєва та сейву Волинця. Проте радість нападника перервав сигнал асистента головного арбітра – офсайд.

Динамо на останніх хвилинах намагалося збільшити і так розгромний рахунок. Циганков небезпечно пробивав у кут – Волинець врятував команду Костишина.

3:0 – підопічні Луческу громлять Колос і з хорошим настроєм готуються до фіналу Кубка України!