Колос — Шахтар. Сім голів і відскок чемпіона

Колос приймав Шахтар у 22-му турі УПЛ. Ковалівці майже закамбечили у протистоянні з чемпіоном.

КОЛОС Х ШАХТАР @fcshakhtar ⠀ ⚪️⚫️🆚🟠⚫️ ⠀ КВИТКИ У ПРОДАЖУ🔥 ⠀ 🇺🇦Favbet Ліга @upl.ua 2️⃣2️⃣тур 📅 8 березня 🕖 17:00 🏟 Оболонь-Арена ⠀ Квитки на @esportinua ⠀ . ⠀ . ⠀ #koloskovalivka #пишемоісторіюразом

A post shared by ФК «Колос» Ковалівка (@fckoloskovalivka) on Mar 4, 2020 at 5:14am PST

Шахтар забив уже на 12-й хвилині. Петров порушив правила на Мораєсі у власному штрафному майданчику, а Тайсон реалізував одинадцятиметровий — 0:1.

На 31-й хвилині відзначився вже сам Мораєс. Коноплянка пробив метрів з 11-ти, Волинець парирував удар, але на добиванні першим був натуралізований форвард збірної — 0:2.

За декілька хвилин ковалівці скоротили відставання у рахунку. Пятов віддав невдалу передачу від власних воріт у центр, Мілько перехопив м’яч і пробив — 1:2.

Вже на 60-й хвилині здалося, що Гірники вирішили справу у цьому матчі. Ісмаїлі пройшов по флангу, перевів м’яч на Тете, який і засмутив господарів поля — 1:3.

Але за декілька хвилин гравці Колоса скоротили відставання у рахунку та навіть забили третій м’яч. Спочатку Гавриш реалізував пенальті — 2:3. А згодом, Мілько зробив дубль — 3:3.

Колос не встояв під натиском чемпіона. На 81-й хвилині Майкон завдав удару по воротах, Волинець потягнув, але на підбиранні був Ісмаїлі. Лівий захисник Гірників асистував Мораєсу — 3:4.

На 6-й доданій хвилині Шахтар залишився в меншості. Другу жовту заробив Маркос Антоніо.

Навіть попри поразку (за яку не соромно), Колос потрапив до першої шістки турнірної таблиці УПЛ. Адже у паралельному матчі Маріуполь поступився Дніпру-1. Ковалівці випередили азовців на 1 очко.

Ми в ТОП-6🔥🌾

A post shared by ФК «Колос» Ковалівка (@fckoloskovalivka) on Mar 8, 2020 at 10:07am PDT