Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів детально про формат чемпіонату України, який буде за 2 роки.

Завтра вже стане відомо офіційно, що український чемпіонат повернеться за 2 роки до формату 16-ти команд. Цей сезон — 12 команд. Наступний — можливо, 14, а може і залишиться 12. І вже за 2 роки буде 16 команд. Така головна позиція УАФ. Зараз вже помітно, що стабілізувалася економічна ситуація команд Першої Ліги, Прем’єр-Ліги. Вже можна говорити, що ми можемо повернутися до 16-ти команд. Є генеральна позиція, що ідеальний варіант — 16 команд у 2 кола чемпіонату, 30 турів. Є питання лише в тому, яким буде сезон 2020/2021.

Певна когорта людей наполягає на тому форматі, який зараз є. Цей формат вже зрозумілий глядачу. Але якщо буде 12 команд, при цьому одна вилітає, то одразу 5 команд повинні будуть піднятися з Першої Ліги. Чи є в Першій Лізі ті 5 команд, які готові зробити такий крок?

Інша думка полягає в тому, щоб зробити певний перехідний етап — 14 команд у наступному чемпіонаті. Але тут є проблема: як проводити цей чемпіонат? По 7 команд в кожній групі на другому етапі — це суттєве збільшення кількості матчів і одна команда пропускатиме тур. І це є великою проблемою для команди.

Виконком завтра вирішуватиме, якою буде стратегія УПЛ на наступні 3 роки.

Читайте також: А конкурентів все менше! Чудові перспективи Луніна в Реалі

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Новий тренер Дніпра-1 вже їде! Відомі умови контракту

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про нового тренера Дніпра-1 …