Коли гра не відповідає результату. Десна не впоралася із Дніпром-1

Десна та Дніпро-1 відкривали 14-й тур Української Прем’єр-Ліги.

Стартовий склад на матч з ФК ДНІПРО-1

A post shared by DesnaFC official (@desnafc) on Nov 9, 2019 at 3:17am PST

👤 #LineUp 🔥 #MatchDay ⚔️ #ДеснаДніпро1 🏆#Премєрліга 14 тур 🕑 14:00 📺 УНІАН 📍 Чернігів, стадіон ім. Гагаріна

A post shared by SC Dnipro-1 (@scdnipro1) on Nov 9, 2019 at 3:56am PST

Тренери обох команд зробили деякі зміни у складі, в порівнянні з попередніми матчами в УПЛ. Зокрема, у Десни вийшов Конопля, а у Дніпра-1 Чемпіони Світу Супряга і Булеца навпаки, залишилися у запасі.

Активність Десни

Десна показала свої амбіції вже на початку поєдинку. Чернігівці активно почали тиснути, включати пресинг. Дніпряни були не готові до цього і зосередилися лише на оборонних діях.

Десна дуже небезпечно атакувала і найголовніше — різноманітно. Були і дальні удари від Філіппова, Хльобаса та Мостового, і вриванння у штрафний майданчик Коноплі та Картушова.

Нелогічний гол Дніпра-1

У дніпрян абсолютно нічого не виходило у першому таймі. Підопічні Михайленка намагалися грати компактно, але це не працювало через хороші вривання крайніх захисників Десни. Атаки дніпрян не несли геть ніякої загрози, але, мабуть ніхто не пояснить того, як Дніпро-1 забив у доданий до першого тайму час. Польовий навісив з лівого флангу у штрафний майданчик, гравці Десни не змогли вибити м’яч, чим і скористався Шаповал — 0:1.

Швидкий м’яч Десни по перерві

Десна вийшла зарядженою на другий тайм і змогла швидко зрівняти рахунок. На 48-й хвилині Картушов навісив з правого флангу, Денис Фаворов пробивав головою, але Юрчук з ударом впорався. З добиванням Хльобаса з меж воротарського майданчика голкіпер Дніпра вже нічого не зміг вдіяти — 1:1

Чудову нагоду забити мав Артем Фаворов. З його ударом зі штрафного не без проблем впорався Юрчук.

У середині другого тайму Михайленко спробував підсилити атаку, випустивши Булецу та Супрягу. Малюнок гри від цього майже не змінився. Десна продовжувала контролювати гру, але не вистачало забитих м’ячів.

Стати героєм для Дніпра-1 міг стати Булеца, проте зі штрафного пробив вище воріт Паста.

Чернігівці провели дуже хороший поєдинок, але активності гравців не вистачило для перемоги. Дніпро-1 натомысть перервав свою шестиматчеву серію поразок в УПЛ.

У паралельному матчі Маріуполь вдома, виграючи у Карпат 2:0, не зміг втримати своюю перевагу. Дубль Назарини приніс один заліковий бал львівській команді. Востаннє Карпати вигравали у 7 турі 14 вересня.

«Леви» на останніх хвилинах здобувають нічию у матчі проти «Маріуполя» @mariupolfc ⠀ #fckl #новини_карпат

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Nov 9, 2019 at 5:55am PST