Коли на футбол? УЄФА шукає відповідь на головне запитання

Related video

УЄФА провела відеоконференцію, присвячену поточній ситуації з футболом в Європі та в цілому світі

На зустрічі розглянули зміни в термінах усіх змагань збірних та клубів під егідою УЄФА. Ще тиждень тому з’явилася інформація про можливий новий термін закінчення єврокубків і унікальний план Європейської футбольної Спілки. А 17 березня представники всіх 55 європейських Асоціацій вже збиралися на відеочат, щоб зрештою відтермінувати Євро на 1 рік. Тоді ж були створені дві робочі групи для вивчення календарних рішень, які б дозволили завершити поточний сезон. Сьогодні ці рішення обговорювали генеральні секретарі. Окрім того, підняли тему відносин ФІФА та УЄФА в питанні контрактів з гравцями та системи трансферів.

Від Української Асоціації футболу в заході взяв участь генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький. Ми отримали коментар з перших вуст.

Юрій Запісоцький, фото УАФ Результатами обговорень за даними УЄФА стало:

• Усі матчі збірних, заплановані на червень 2020 року, перенесені до подальших розпоряджень© (тобто, на разі, на невизначений термін). Це включає і поєдинки плей-оф до Євро-2020, і кваліфікаційні зустрічі Євро-2021 серед жінок.

• Усі інші матчі під егідою УЄФА, серед них товариські, так само відтерміновані до подальших рішень. До їхнього числа, без сумніву, належать поєдинки Ліги Чемпіонів та Ліги Європи.

• Молодіжні змагання:

а) Фінальний турнір Чемпіонату Європи U-17, запланований на травень, скасовано.

б) Липневий жіночий фінальний євротурнір U-19 теж скасовано.

в) Євро U-17 серед жінок, заплановане на травень 2020, перенесено до подальших розпоряджень© (бо це кваліфікаційние відбір на ЧС U-17).

г) Як і Євро U-19, заплановане на липень 2020, – до подальших розпоряджень© (бо цей турнір є відбором на ЧС U-20).

• Фінали футзальної Ліги Чемпіонів, заплановані на квітень, перенесені на пізніше. До подальших, як ви зрозуміли, розпоряджень©.

• Рішення по усіх клубних змаганнях під егідою УЄФА сезону 20/21 також приймуть пізніше. Зокрема, це стосується процедури прийому та реєстрації нових гравців. УЄФА повідомить нові терміни з часом.

У питанні фінансового фейр-плей та ліцензування домовилися:

Виконавчий комітет УЄФА погодився, що нинішні виняткові обставини потребують певних втручань для полегшення роботи членів асоціацій та клубів. І тут підтримують пропозицію дати асоціаціям більше часу для завершення процесу ліцензування клубу, доки процес прийому до клубних змагань УЄФА наступного сезону не буде визначений.

Внаслідок нинішньої невизначеності, Виконавчий комітет також вирішив призупинити положення про ліцензування клубів, що стосуються підготовки та оцінки майбутньої фінансової інформації клубів. Це рішення стосується виключно участі у клубних змаганнях УЄФА сезону 2020/21.

Читайте також: Роками був лідером і грав за збірну України. Відомий голкіпер залишає свій клуб і Ліга Європи. УЄФА винесла рішення щодо поєдинку Шахтаря

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також